Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

CANLARIM sohbetinize bende katılayım kız olursa sahildeniz erkek olursa ailemizin bizi vazgeçirme çabalarına rağmen kemalhüseyin

kuslarıııım bu sefer ciddi ciddi kactım işlerimi hallediyim...

sizi sefioruuum öpüdüm cicilerimmmmm.kaydirigubbakcemile3zemuszemus:nazar:

torak valla aynı anda girip çıkıyoz siteye aynı anda yazıyoz yani kalbimiz bukadar bir olur

kızlar maaşallah sayfa yeni açılmasına rağmen70 lere ulaşmışız .Allah :nazar: saklasın.

yeni gelen arkadaşlar sizi öpüyorum hoşgeldiniz giden arkadaşlar sizide öpüyorum özletmeyin kendinizi hemen gelin ha

yok ya ne özeliii: aynı şeyler. benim dün adet olmam gerekiyordu. ama dayanamayıp 2 gün önce evde test yaptım: negatif çıktı. :1shok: ama hala gelen giden de yok yani.

bi kez daha test yapmaya da niyetim yok açıkcası ama belirsiz durumlardanda nefret ediyorum. ne olacaksa olsa artık,

canım ona sıkılıyor iştee.
sıkma canını bitanem çokk erken test yapmışın bekle birazdaha 1 hafta geçsin üzerinden ozaman yaparsın bitanem

Kızlar selamün aleyküm.Ne olur şu mübarek cuma vakti birbirimize bebk için dua edelim dua satine denk gelir kabul olur inş.
Benim sol tüp tıkalı bu ay hem sağda hem solda yumurtam gelişmiş sabahta çatlatma iğnesi yaptırdım 5 gün mesai verdi doktor inş.tutar bu sefer yoksa laparoskopi yapılacak hiç istemiyorum korkuyorum inş.tutarda gerek kalmaz.hayırlı cumalar
canım inşallah bebişine bir an önce kavuşursun
merhaba ben geldim kıslarrr
HERKESE HAYIRLI CUMALAR
hoş geldin kuşum nasılsın bakalımmm

iyiyim canım saol sen nasılsın ayıt tohumuyla adaçayını aldım nasıl içcem bunları biliyormusun anlatırsan sevinirim Şeniz
canım her ikisinide ben cezvenin içine koyuyorum üzerine biraz su koyuyorum kaynatıyorum bir iki dk demleniyor bardakta sıcak sıcak içiyorum şifa niyetine iç bitanem sabah akşam iç taze taze yap tatlımm

haklısın canım..katılıyorum sana....yani ayrıca her toppikte bu tip muhabbetler var yani banada bu sorun gibi gelmiyor....
yani bütün gün bu toppikte takılıp sabahtan akşama kadar incir suyunun ve adaçayının tarifini veremeyiz ki hem herkez bunları öğrendi öyle değilmi....yani bana çok çok çok saçma geldi hal hatır sormak başka muhabbetler yapak kapattırıyorsa bütün toppikler kapansın ozamannnnnnnnnn
evet bütün topikleri kapayın uleeeeee :roflol:

slm kızlarr hayırlı cumalar
saol canım sanada hayırlı cumalar

merhaba kızlar doktordan geldim benim iltihap gene kurumamış bunu kurutmamız lazım dedi sonra adetliyken gel ulturason ve hormon testi yapılcak
inşallah canım bu sefer kurur ama sende dikkat et artık eşinde dikkat etsin ok mii
hadi kızlar kaçtım bye
güle güle canım çok özletme kendini
kızlar merhaba herkes iyidir umarım.
Cumanız mübarek dualarınız kabul olsun. göbişleriniz bebişlerle dolsun...

yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun...
sanada hayırlı cumalar canım benim aminnnn nasılsın hakca bebiş nasıl

öyle şakamı olur yaww :mymeka:

saol cnm ziyaretçi mesajları açık değildi özeldende 10 dakikada bi mesaj atılıyo
özel trafiğim çok yoğundu bugün -tatlicadiarzu- veremedim kıza linki şakkıdı

evet cnm seviyorum 11 sene herşeyi paylaştık
iyi kötü günlerimiz oldu tabiki kavgalar falan ama ikimizde cahildik
şimdi aklımız başımıza geldi iyi anlaşıyoruz :nazar:

cnm önemli bişey değil
kızın arkadaşının doğum günü varmış hediye almak için acil çıktım alkisalkisalkis
harika canım ne güzel allah aranızı hiç bozmasın
önemli birşey olmadığınada çok sevindim canımmm

şakkıdı damarıma basılmazsa dünyanın en geçimli insanıyımdır
damarımada basılırsa içimden geçeni söylerim
baktım başedemiyom çekilirim kenara fazla bulaşmam sengözlerimebaksanab gayet sakinimdir
allaha havale ederim vereliniortak

sıkma canını bitanem çokk erken test yapmışın bekle birazdaha 1 hafta geçsin üzerinden ozaman yaparsın bitanem

canım her ikisinide ben cezvenin içine koyuyorum üzerine biraz su koyuyorum kaynatıyorum bir iki dk demleniyor bardakta sıcak sıcak içiyorum şifa niyetine iç bitanem sabah akşam iç taze taze yap tatlımm

inşallah canım bu sefer kurur ama sende dikkat et artık eşinde dikkat etsin ok mii

sağol canım biz iyiyiz.sen nasılsın? Allah ayırmasın yine buluştuk. sizlerle konuşunca mutlu oluyoruz.:enbuyukkk:

merhaba arkadaşlar, ben hemen değil ama eşim askerden gelince hamile kalmak istiyorum. beni de aranıza alır mısınız?vereliniortak

hoşbulduk canımcımmm nasılsınnn.ya ben şu incirkürünü yapıyorum ya herhalde oyüzden erkenyumurtala haftasına girdim.ağrılarım var hissediyorum.hayırlısı artık kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

kuslarıııım bu sefer ciddi ciddi kactım işlerimi hallediyim...

sizi sefioruuum öpüdüm cicilerimmmmm.kaydirigubbakcemile3zemuszemus:nazar:
güle güle canımmm kendine iyi bakkk

torak valla aynı anda girip çıkıyoz siteye aynı anda yazıyoz yani kalbimiz bukadar bir olur
evet toprağım yaa bukadar olur demi ama kız dün tam yarım saat konuşmuşuz tl kapatınca fark ettim :eek:
merhabaaa merhabaaa hoşgeldiniz Şeniz Şeniz Şeniz
hoş bulduk tatlımmm ŞenizŞenizŞeniz

canı bitkilere demleme yöntemini daha iyi diye duydum yani kaynayan suyun içine atılmalı bitkiler bence sende öyle yap canı açmı tokmu onu bilmiyorum onu nasıl yapıyorsn

kızlar ben çıkıyorum. kusura bakmayın. eşim gelicek.sonrada eczeneye gidicem. görüşmek üzere..

X