Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kızlar ben bugün çok depresifim accık beni şımartın ha sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kızlarrrr yüreğim sızlar
derdime derman kızlar
birkereden ne çıkar
yandım yanaram gızlarrr :teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance:

kızlarrrr yüreğim sızlar
derdime derman kızlar
birkereden ne çıkar
yandım yanaram gızlarrr :teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance:
ohh yandan yandan oh ohh sıkma canını gel ben snei şımartayım adam ankaraya gitti diye snein sıkıntın ben biliyorum akşam boş geçecekya ondan naniknanik

heyyyy ben de geldim..
hoş geldin cnaımmm a.s.

Abyosun hoşgeldin şekerr

vidan ben sana veremiyorum canım ya bekleyelim accık:)))kaydirigubbakcemile3

ohh yandan yandan oh ohh sıkma canını gel ben snei şımartayım adam ankaraya gitti diye snein sıkıntın ben biliyorum akşam boş geçecekya ondan naniknanik

hoş geldin cnaımmm a.s.
hoş bulduk güzelim..
rep istiyom reeeeep ben herkese dağıtıyom kimse artık bana vermiyo :teytey:
güzelim bende dağıtıorum reppp..ama bazen şu kişiye rep veremezsiniz diye uyarı geliyor..başka mesajlarla değerlendirin gibi birşeyler yazıyor:gitme:laelaelaelaelae

kıs kızıma taş atmışlar camdan sarktım bi bağırdım terör estiriyom valla mahlede :roflol:

kızlar hepinizi çok seviyorum kendinize çok ama çok iyi bakın umarım bir gün hepiniz hamile kalırısnız ve bebeişleriniz sizlere sıkı sıkı sarılır hakınızı helal edin ben artık gelmiyecem sağlığım açısından böylesi çok daha iyi çok mutlu olmanızı diliyorum dularım hep sizinle olacak allaha emanet olur canlarım

inan miyorum bu sevyeye inilicegini bilmiyodum o dedigin kisi cikmicak cnm ne senin ne benim bu forum hadi ben cocugum siz cocugu olan insanlar bana yakismiyo hamileyim piskolojime verin size yakisiyomudu bunlari buyutmek yazik diyorum gulunucek hale geldimize

X