Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kıss ilterr önüme niee pasta koydun canım cekti yaa bide ben yaş pastayı çok seviyomm yaa
gel kız buraya ben sana yaparım pasta
sağolun kızlar
bizde üzüldük o kadar ameliyat geçirdi tedavi oldu ve sonuç sıfır
allah ele ayağa koymasın inşallah diğer gözüne bişey olmaz
çok zor
çaya şeker atarken bile bardağın yanına atıyordu artık yardım edecez hep birlikte o kadar çocuğu var
bizi büyüttü yetiştirdi evlendirdi şimdi bizimde onu yalnız bırakmamamız lazım
allahtan babam anneme göre çok sağlıklı oda yardımcı oluyor her işine

kayracım sanada geçmiş olsun cnm
çok geçmiş olsun canım allah başka sınıntı vermesin

kmızlar ben çıkıyorum sonra görüşürüz kendinize iyi bakın mesai bittti yoksa gitemezdim sizi burda bırakıp sonra gelirim ben hepinizi öptüm

gel kız buraya ben sana yaparım pasta

çok geçmiş olsun canım allah başka sınıntı vermesin
saol cnm allah razı olsun
kıslarr biraz gülüp kahkaha atalım üzüntümüz kalksın üzerimizden
alkisalkisalkis
kmızlar ben çıkıyorum sonra görüşürüz kendinize iyi bakın mesai bittti yoksa gitemezdim sizi burda bırakıp sonra gelirim ben hepinizi öptüm
güle güle cnm ben belki yarın olmam kangala gidecektik planlarda bi değişiklik olmazsa sositososito
vildancım sen nie konusmuyon canın sıkkın biliyom

cnm üzüldüm ama elimizden hiçbişey gelmiyor işlerine yardım etmekten başka
allah başka sıkıntı vermesin buna şükür 2 gözünü birden almadı :Saruboceq: çok şükür

kızlar bende çıkıyorum az işim var yapar yine gelirim kendinize dikkat edin iyi davranın beni özleyin görüşürükk :))

kızlar bende çıkıyorum az işim var yapar yine gelirim kendinize dikkat edin iyi davranın beni özleyin görüşürükk :))
kendine iyi bak güzelim..ve ne olur üzülme..allahın takdiri herşey..keşke herşey bizim istediğimiz gibi olsa..çok öpüyorum..anneciğin için tekrar çok çok geçmiş olsun..opuyorumnanaktan

X