Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ama ilter yaaaaaa zaten sınav için bekledim bu ay aşılama için beklicem sonra zaten ramazan geliyo

aaba oruçluyken denize girmek günahmı:))))))))kafamçokkarıştı
güzelim oruçluyken denize girmek günah değil..su yutmadığın sürece problem yok..kaydirigubbakcemile5

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

selam canlarım hoşbulduk annemi dr götürdüm bugün yokş çıkamıyo tıkanıyodu hep kalp sandık korktuk ama sanırım kansızlıkmış
temmuzda tekrar gidecez
onun dışında iyiim çok şükür
geliyorum bazen ama denk gelemedik hepinizi çoooooook özledim valla:)):enbuyukkk:
geçmiş olsun canım bizde snei çok özledikkk opuyorumnanaktan
kızlar repleri dağıttım...çıkıcam şimdi canlarım...kendinize ii bakın:):)
ben yarın yokum izmirdeyim ordan 2 gün ayvalık...hafta sonuna kadar ....sizi özleyeceğim:)
tamam cnaım bende çıkıyorum tadım kaçtı bir anda neyse sonra görürşüz öptün seni bitanem m

rufide serra cnm ben hamisim

tebrikler canımmmmmmmmmmmmmmmm
darısı başıma inşallahhhhh
yazdım ben dün görmedin sanırım ama olsun halaya takılın kızlar:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
inşşallah bi gün yani yakın bigün benimde halayımı çekeriz inşallah:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Son düzenleme:
geçmiş olsun canımmmm

abyosuncum haklısında işte oruçluyken mayo giymek acayip oluyo ondan giremiyorum:KK43:((

slm kızlar ben geldim hemen gidicem tatile gidemiyorum salı günü eşimin apandisi patladı 1 hafta falan kalıcaz herhalde öptüm hepinizi çıktım ben

kıslar ben ziyarerci msj filan atamıyom bilmiyom ancak bana atılırsa ben atabiliyom bilginiz olsun bende artık burdayım hoş bende daha adt olmadım ama hayırlısı söz bebeiş konusu açmıcam kaydirigubbakcemile3

iltercim abyosuncum h.b. canlarım benimm

slm kızlar ben geldim hemen gidicem tatile gidemiyorum salı günü eşimin apandisi patladı 1 hafta falan kalıcaz herhalde öptüm hepinizi çıktım ben

canım çok buyuk gecmiş olsun umarım cabuk düzelir allaha emanet ol kendine iyi bak habersz bırakma bizi

ablamla annemle telefondayım kızlar kusura bakmayın telefon bedava konuşuyoz
annem ankaraya kontrole gitmişti tek gözü artık hiç görmeyecekmiş :KK43:

kıslar ben ziyarerci msj filan atamıyom bilmiyom ancak bana atılırsa ben atabiliyom bilginiz olsun bende artık burdayım hoş bende daha adt olmadım ama hayırlısı söz bebeiş konusu açmıcam kaydirigubbakcemile3

iltercim abyosuncum h.b. canlarım benimm
:1hug: canım yaaa..kime mesaj yazmak istiyorsan o kişinin adının üstüne gel sağ tıkla orada özel mesaj gönder bölümü çıkar canım..bu şekilde kolayca yazabilirsin..:1rolleyes:

X