HAMİLE KALMAK İSTEYENLERİN BİLMESİ GEREKENLER ÖNEMLİ ‼️‼️

Öncelikle çok geçmiş olsun Benimde İnsülin direncim vardı bu yumurtanın döllenmesini zorlaştıran bir durum olduğunu söylemişti doktorum ve matofin kullanmaya başladım bunun sayesinde düştü ve kimyasal bir gebelik geçirdim bence araştırın gerçekten mükemmel bir ilaç tavsiye ederim gözüm kapalı

Yok ya ben embriyologuma sordum okadar zor sürecten geçtilerki çözülürken ölmek onlara vız gelir dedi. 100 de 1 tanesi ölüyo. Ama dedign gbi suan dondur kaliteli yumurtalarini 5sene sonra kullan
Bence tıp bu kadar ilerlemişler çok daha doğru seçim çünkü bildiğim kadarıyla yumurta seçme şansınız oluyor ve sağlıklı yumurtayı seçmek çok daha avantajlı peki ücret durumları nedir ?

Yani embriyologlar seciyo zaten kaliteli olmayan embriyoyu transfer etmiyolar sonra sil başa alıp tekrar yapiyosunuz herseyı kalitesizse. 15bini buldu canim

Cok guzel yazmissin canim benim daha onceki konunuda okumustum burdaki nadir yasiylarimdansin bende 20 yasindayim 4.5 aylik evliyim hic kornmadk falan bebek olmuyr. Suan reglim 2 gun geckti. Dun olmam lazmdi hala bekliorm. Testte yaptrdm negatif. Hakkimizdan hayrlisi

Test için biraz erken değilmi? Benim reglim 1 gün gecikti mesela, gerçi ilk defa böyle gecikti ama biliyorum sabırsız oluyoruz bu konularda :) ama en az 1 hafta beklemek gerekiyor diye biliyorum test için.

Hayıt otunu bir okuyun detyalıca araştırın.
Kilonuz varsa spor ile kilo verin.
Şekerli yiyeceklerden uzak durun, PKO yu arttıran bir durum.
Diyabet yatkınlığınız var mı? Kilo vermek işe yarar.
Bir endokronologa görünün!

Çocuğunuz olur merak etmeyin, PKOyu kontrol altına almanız yeterli.

Çok teşekkürler İnsülin direnci için ilacımı Kullanıyorum zaten glifor muhtemelen biliyorsunuzdur. Kimyasal gebeliği çok sık duyıyorum ama tam olarak nasıl olduğu hakkında bilgim yok, biraz daha olmazsa tüp düşünüyorduk artık.

Test için biraz erken değilmi? Benim reglim 1 gün gecikti mesela, gerçi ilk defa böyle gecikti ama biliyorum sabırsız oluyoruz bu konularda :) ama en az 1 hafta beklemek gerekiyor diye biliyorum test için.
Bnm yumurtlamada gec oldu 3 4 gun oda etkiler belki 16 ekim pik oldu 17 si catladi galiba. Ben hastaneye baska bsey icin gittim ama gebelik riskim oldugu icin mecburen yaptrdm ilac almamak icin kuzum yani sirf beta testi icin gitmedim

Yani embriyologlar seciyo zaten kaliteli olmayan embriyoyu transfer etmiyolar sonra sil başa alıp tekrar yapiyosunuz herseyı kalitesizse. 15bini buldu canim
Vallahi zorlu rakamlar inşallah kucağınız dolu olur çağre olur hamile kalamayan arkadaşlara

Bu arada benm sat 29 eylul .

Kılım 58. Hormonlarım normal diyabet yok. Sekerle aram hıc yok son 3 aydır saglıklı besleniyorum yeşillik fındık fıstık meyve vitamin vs. Herkes bana şaşırıyor nasıl olmadı diye doktor bile :)) Rabbım bilir dıyroum bende geçen ay rahım fılmı cekıldım bide esımın spermi cok iyi

%100 olur hiç takmayın kafaya. Hayıt otuna bakın bir. Bir de PKO dan emin misiniz? Bazen folikülleri PKO sanıyor acemi doktorlar...

%100 olur hiç takmayın kafaya. Hayıt otuna bakın bir. Bir de PKO dan emin misiniz? Bazen folikülleri PKO sanıyor acemi doktorlar...
Mesela bana da pko demişlerdi, halbuki insülin direncini de bazen ultrason da öyle görebiliyorlarmış, alakam yokmuş halbuki polikistikle. Her ay günü gününe regl gören biriyim zaten. Yumurtalık rezervin de iyi dedi şimdiki gittiğim doktorum. Yanılabiliyor bazı doktorlar ultrason görüntüsünde sanırım.

Ben de bu ay reglmin gelmesini bekliyorum, gelirse tıpış tıpış gideceğim çektirmeye bu ay kaçış yok :) bi o kaldı çünkü bütün testlerde.

Pko canım her gittiğim doktor öyle dedi yabi yumurtam gelısmıyor ve kalıtelı degıller. Klomen tedavısındeyım su an beklıyorum adet tarıhım 10 Kasım ınsallah olmam da güzel haber alırım rabbım nasıp etsın olmayan her kese cok zor bir süreç Hayıt otunu tedavıdeyım dıye kullanmak ıstemedım ama bu ay da gebelık olmazsa adetliyken baslıcam

Ben de bu ay reglmin gelmesini bekliyorum, gelirse tıpış tıpış gideceğim çektirmeye bu ay kaçış yok :) bi o kaldı çünkü bütün testlerde.

Çektir canım için rahatlasın valla benım rahatladı. Ve doktor 5 ay boyunca hamılıelık riski yüksek dedi bakalım 2. Aya girdim bende

Çektir canım için rahatlasın valla benım rahatladı. Ve doktor 5 ay boyunca hamılıelık riski yüksek dedi bakalım 2. Aya girdim bende
Evet çektireyim zaten içim rahatlayacak, eminim çünkü tüplerde sorun olmadığına... rahim filminden sonra çok yüksek diyorlar hamilelik şansı, inşallah en kısa zamanda güzel haber alırsınız

Çok tatlısınız
Emeğinize sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…