Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

o kürü nasıl hazırlıcaz peki?cokacimcoook Bilgisi olan varmı ? Deneyelim bakalım belki de işe yarar:Saruboceq:

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg...güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle.
nurhayatk merhaba ben incir kürüne adetim bittikten sonra başladım. adetimin 5.günüydü,yarım litre suda 6 tane inciri 2'ye bölmeden sadece ayırdım ve bu yarım litre suda kaynattım,süzdüm ve ılınınca içtim.ben akşam yaptım ve bir kerede içtim.

teşekkür ederim hakca.Bu kür hangi zaman aralığında yapılıcak yani ayda 1 kere mi yada ne zamanda bir yapılmalı? Bide ben adetimin 2 günündeyim yarın başlasam olurmu? tekrar teşekkür ederim

teşekkür ederim hakca.Bu kür hangi zaman aralığında yapılıcak yani ayda 1 kere mi yada ne zamanda bir yapılmalı? Bide ben adetimin 2 günündeyim yarın başlasam olurmu? tekrar teşekkür ederim

başlasan olur sanırım.pardon yazmamışım 21 gün uyguladım. daha sonra 7 gün ara verip 21 gün daha uyguluyorsun toplam 42 gün yani. ben 21 gün uyguladım ve sonuçta hamile kaldım. ama her zaman söylüyorum önce Allahın izniyle. darısı en yakın zamanda sizlerin başına inşallah. birde hergün taze yapılıyor. .

selra merhaba. hamile kalmak ve yumurtlamayı arttırıcı kür olarak geçiyor sanırım ibrahim saraçoğlunun sayfasında.

merhaba arkadasım peki ben klomen kullandım.üzerinede göbisten catlatma ignesi oldum bu kürü yapsam ilacla bir etkilesim olurmu acaba:sm_confused:

merhaba arkadasım peki ben klomen kullandım.üzerinede göbisten catlatma ignesi oldum bu kürü yapsam ilacla bir etkilesim olurmu acaba:sm_confused:

canım klomende sonuçta yumurtlamayı arttırıcı ilaç bence kullanma. tam bilmiyorum yalnış yönlendirmeyeyim ama. bende aşılama denemiştim o ay yapmadım zaten ilaçlarlada yumurtaları uyarıyoruz. zaten sende çatlatma iğnesini olmuşsun. inşallah bu küre gerek kalmaz bebişin süpriz yapar. bizim öyle oldu. bizde dinlenmede olduğumuz ay hamile kaldım,bende 4. aşılamayı yada tüp bebek deneyecektim. Allahıma şükür ki hamile kaldım.darısı en yakın zamanda sizlerin başına inşallah.

belenay insallah bebegin hayırlısıyla tutunur kurtulursun su düsük tehlikesinden:Saruboceq:benimde ilk gebeligimde böyle tatsızbir durum oldu.biz bir süre yattık ve kızımla basarıyla kurtulduk.insallah rabbim sanada kısmet eder:ecrin_bebek:

sagol canım ya ilk cocugunamı gebesin.ne güzel rabbim bizede kısmet eder insallah.hamileliginin hangi dönemindesin.insallah allh kucagına almayıda nasip kısmet eder
kaydirigubbakcemile5

birde hakcacım sana cok sordum ama kusura bakma birtane daha soracagım bu asılama dedigin ne benim gibi catlacı ignemiii

sagol canım ya ilk cocugunamı gebesin.ne güzel rabbim bizede kısmet eder insallah.hamileliginin hangi dönemindesin.insallah allh kucagına almayıda nasip kısmet eder
kaydirigubbakcemile5

evet canım ilk bebişimiz olacak Allahın izniyle.9+3 günlük hamileyim canım. 10.haftamız bitmek üzere.inşallah sağlıkla bebişimizi kucağımıza alırız nerde varsa.
seninde kızını Allah bağışlasın.kaç yaşında?

birde hakcacım sana cok sordum ama kusura bakma birtane daha soracagım bu asılama dedigin ne benim gibi catlacı ignemiii

rica ederim ne demek... adetinin 2. yada 3.günü doktora gidiyorsun.yumurtalarının durumuna bakıp sana ilaç veriyor. belirli dozlarda iğne. sen bunu kendin yapıyorsun. tahmini 7-8 gün sürüyor. bu arada doktor seni arada çağırıyor ve yumurtalarının durumuna bakıp ilaca devam edip etmeyeceğini söylüyor. yumurtalar belirli büyüklüğe gelince seninde olduğun gibi çatlatma iğnesi yapılıyor. 34-36 saat sonra eşinden alınan spermler vajinal yolla sana enjekte ediliyor. çok uzun oldu. senden farkı çatlatma iğnesinden sonra spermlerin enjekte edilmesi.

hakca gittin sandım birden panik oldum.birden soru cevap bankam kapanmıs gibi hissettim.benim kızım 5yasında bu yıl kreşe gidiyor ve artık kendine bir kardes istiyor.çalısmalara basladık kaydirigubbakcemile.kendi sanslıydı ilk catlatma ignesinde karnıma yerlesti insallah rabbim kardesinede kolaylık verir

sperm nasıl doktora veriliyor ay cok zormus bu asılama korktum valla ben igneden cok korkarım hayatta kendime igne yapamam esimde makinist her gün onu bulamam yandım valla isim asılamaya kalırsasenağlama:1shok:

slm kızlar nasılsınız benim aşılamamın 12.günü bekliyorum bakalım heyecanlaaa...belenay canım çok geçmiş olsun yat canım bol bol yorma kendini inşallah bebeğin sana tutunur tatlım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…