Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Canlarım ya:) ne güzel insanlarsınız sizler, sabah sabah içim açıldı bu pozitif enerjinizle.Dilerim bebek özlemi çeken hiç bir kadın kalmasın.
Bende ikinci bebek için 15 yıldır bekliyorum, kızım kardeş istiyor ama herşeyde bir hayır vardır demekten başka bişey söylemiyorum artık.

Verin mendili bakıyım, halaya durasım geldi benimde :) sevgiyle arkadaşlar.

günaydın kızlar
sessiz deniz canım benimde ikinci çizgi ilk başta silikti bencede hamilesin inşallah rabbim bu sefer bebişini sana bağışlar:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
melikecim üzülme canım herşeyde vardır bi hayır moralini bozma stres yapma en kısa zamanda meleğin gelecek inşallah:Saruboceq:
beryalim nasılsın tatlım bebiş nasıl üzüyomu bakim anesini??benim çin takvimine göre erkekti ama kızım oluyo çok şükür rabbim gönlüme göre verdi:emir_bebek::emir_bebek:
çitosum günaydın sen nasılsın bebiş nasıl kızlar sizin bulantılarınız geçti mi??
vildan evimi taşıyo acaba bugün dünde yoktu ben denk gelemedim:eek::eek:

günaydın okyanusum nasılsın canım benim bulantım ara ara devam ediyor dün çoktu bugün fazla yok Şeniz

VİLDOŞUMMMMMMMMM sanada günaydın gülümmm bugün 1. gün artıgın gün sayıcam aramıza dönecen günü çabuk gelllll fazla bekletme özletme bizi:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

günaydın okyanusum nasılsın canım benim bulantım ara ara devam ediyor dün çoktu bugün fazla yok Şeniz

iyiym canım ya benim hala devam ediyo herhalde böle geçicek neyse aman alıştım artık ben çıkıyorum tatlım snr yine gelirim öptüm canım ŞenizŞenizŞeniz

Canlarım ya:) ne güzel insanlarsınız sizler, sabah sabah içim açıldı bu pozitif enerjinizle.Dilerim bebek özlemi çeken hiç bir kadın kalmasın.
Bende ikinci bebek için 15 yıldır bekliyorum, kızım kardeş istiyor ama herşeyde bir hayır vardır demekten başka bişey söylemiyorum artık.

aramıza hg canım sende katıl bize hihoyyythihoyyyt

varya bugün kurtlarım döküldü bende bu ay umutla bekleyenlerdenim ki benim ilk bebeğim olacak inşallah çok bekletmez ufaklımız bizi. eğer olursa eşimin ailesindede benim ailemdede ilk damla olacak.
:CüvCüv::CüvCüv:

iyiym canım ya benim hala devam ediyo herhalde böle geçicek neyse aman alıştım artık ben çıkıyorum tatlım snr yine gelirim öptüm canım ŞenizŞenizŞeniz

tamam cnm bende öğleden sonra yokum pazartesi görüşürüz öptmŞenizŞeniz

hoşgeldin canım .gel katıl aramıza benim kayananamın gidişini kutluyos .6 aydır bendelerdi de kaydirigubbakcemile3
inşallah ikinci bebişin hemen gelir.bizim topiğimiz uğurludur ben buraya gledim ve 1 ay sonra hamile kaldım uğurlu topik burası. seni hemen listeye eklim de şansın açılsın . hadi halaya kaynanatörden kurtuluyorum tey teyyyy hoppaaaa :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

TARıH : 21.03.2009 SAAT : 10:45

HAMıLE LıSTESı

ıSıM____________________ SAT ___________cinsiyeti___

1.okyanus: _______________28 KASIM ___________kız
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _________________12 OCAK
5.bırcan:__________________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze : __________6 OCAK
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: ________________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMıMSıN: ___________ 9 ARALIK
11.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
12.mervevatan:
13.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT
14.missmiss : _____________

UMUT LıSTESı

1.vildangel
2.sara
3.sanalem
4.pancuben
5.dolunay_esra
6.maat
7.rufeyde serra
8:rozalin
9:dil-nur
10.hlymms
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra
27.huzeyfe
28.smhsmh
29.yosun2003
30.orays
31.butha...............aramıza hg canım
32.ozle_mm..........aramıza hg canım
33.ESCALES:......aramıza hoş geldin
34.bilgen35..........aramıza hg
35.tatl : ...............aramıza hg
36.SivriBiber: ........aramıza hg
37.NAZ87 : ..........aramıza hg
38.melike25:
39.burcinn:
40.hayrun:
41.meryem82.
42.zahidem:
43.triyandafil:
44.Eski_dünya:.........aramıza hg

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

günaydın kızlar
sessiz deniz canım benimde ikinci çizgi ilk başta silikti bencede hamilesin inşallah rabbim bu sefer bebişini sana bağışlar:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
melikecim üzülme canım herşeyde vardır bi hayır moralini bozma stres yapma en kısa zamanda meleğin gelecek inşallah:Saruboceq:
beryalim nasılsın tatlım bebiş nasıl üzüyomu bakim anesini??benim çin takvimine göre erkekti ama kızım oluyo çok şükür rabbim gönlüme göre verdi:emir_bebek::emir_bebek:
çitosum günaydın sen nasılsın bebiş nasıl kızlar sizin bulantılarınız geçti mi??
vildan evimi taşıyo acaba bugün dünde yoktu ben denk gelemedim:eek::eek:

oyyy yerim seni minik kızımızın güzel annesi.nasılsınız bakalım ana kız.kyfiniz nasıl.ohhh maşallah hep iyi olun .:1hug::1hug::asigim:

hoşgeldin canım .gel katıl aramıza benim kayananamın gidişini kutluyos .6 aydır bendelerdi de kaydirigubbakcemile3
inşallah ikinci bebişin hemen gelir.bizim topiğimiz uğurludur ben buraya gledim ve 1 ay sonra hamile kaldım uğurlu topik burası. seni hemen listeye eklim de şansın açılsın . hadi halaya kaynanatörden kurtuluyorum tey teyyyy hoppaaaa :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

:)))))))) Siz beni güldürdünüz Allahta sizi güldürsün emiiiŞeniz

Teşekkürler arkadaşlar, buranın uğuru ;birbirine sevgiyle ve riyasız yaklaşan insanların bir arada olmasından, başkasının sevincini kendi sevinci gibi yaşayan sizlerden kaynaklanıyordur. Hoşluğun ve sevginin olduğu yerde uğur olmazda ne olur.

Yüreğimle selamlıyorum, çok güzelsiniz hepiniz.:nazar:

burası insana bir bağımlıklık yaratıyor evimde internetim olsa akşam bile girmek istiyor insan

burası insana bir bağımlıklık yaratıyor evimde internetim olsa akşam bile girmek istiyor insan

ewet canım sana katılıyom burası bağımlılık yaptı nerdeyse kocişimden çok sizinle birlikteyim kociş kıskanyoosırnaşık şey

:)))))))) Siz beni güldürdünüz Allahta sizi güldürsün emiiiŞeniz

Teşekkürler arkadaşlar, buranın uğuru ;birbirine sevgiyle ve riyasız yaklaşan insanların bir arada olmasından, başkasının sevincini kendi sevinci gibi yaşayan sizlerden kaynaklanıyordur. Hoşluğun ve sevginin olduğu yerde uğur olmazda ne olur.

Yüreğimle selamlıyorum, çok güzelsiniz hepiniz.:nazar:

teşekkür ederiz canım o senin güzelliğin .tekrar hoşgeldin aramıza .bu arada listemize ekledim seni. :1hug:

evet ya bağımlı olduk walla birgün girmesem eksiklik hisssdiyorum kendimde.
bu arada dilnur nerdesin ya merak ediyom seni canım .

dilnur ve nilüfer nerdesiniz testler yapıldımı hayırlı haberlerinizi bekliyoruz .inşallah iyi olur sizin için .hamile değilsenizde üzülmeyin lütfen :1hug: bir daha ki ay olur .ben 3 yıl bekledim unutmayın .:eek:klava:

X