Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

garip bir şekilde midem bulanıyor ağzımın tadı okadar bozuui anlatamam görünüşe göre mideyi üşüttüm.

alıntı yaptığın yerin yanındaki mo ya basacan
kaç tane almak istiyosan bas en son mesajıda alıntı yapıp yazabilin:1rolleyes:

canım günaydın .çok sevindim bence hamilesin .çünkü bende ikinci çizgiyi çok silik görmüştüm ama hemen kan testi yaptırdım ve kan testinde kesin olarak anladım hamile olduğumu.sende pazartesi sabahtan yaptır kan testi.sonucu bekliyorum ama bence hamilesin hayırlı olsun tatlım. :teytey::teytey::teytey::teytey:

çok güzel sessizdeniz çok mutlu oldum kesin hamilesindir yanılma payı pozitifte pek olmazmış,cnm allah tamamına erdirsin inşallah bir an önce kanda baktır.bizde seni seviyoruzz bunun üstüne :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: bir halay çekilir hopaaaaaaa haydi kızlar

Günaydınlar ben geldimmm,

günaydın şekerparem nasılsın .bebişle biz iyi sayılırız tezesi .dün temizlik yaptık çok yaorulduk walla bebişimle.ama az kaldı bugün biter inşallah.dün yatak odamı salonu ve mutfağı yaptık kaynanatörle bugün de kaynanatörün kaldığı oda ve banyo temizlenecek .2 gün öncede halıları yıkamaya vermiştim bugün akşama doğru onlardagelicek halılarıda serdimmi tamamdır.bahar temizliğim bitmiş olur bende rahat nefes alırım .kaynanatör gitmeden çalıştırıyom onu sırnaşık şey

günaydın beryalcim nasılsın bakalım ,bebeğimiz nasıl yaramazlık yapmıyo dimi

günaydın kızlar nasılsıız bakalım hepicinize iyi hafta sonları:lepi:
sessizdeniz senin adına çok sevindim canım bencede sen kesin hamilesin oleyyyy bir hamilemiz daha var :lepi::teytey::teytey::hooray::enbuyukkk:

günaydın beryalcim nasılsın bakalım ,bebeğimiz nasıl yaramazlık yapmıyo dimi

yapmıyo teyzesi çok akıllı şimdilik .iyiyiz walla ne olsun biraz daha işimiz kaldı onları da yaptıklmı rahatız bütün yaz.

iyiyim beryalim , oooohhhhhhhhhhh pek güzel mis gibi temizce çok yorma kendini .kendi odasını temizlesin bari kaynanacıgın,çalıştır sonrada şut aaaaaaaa yeter artık gitsin yahu .:1hug:

sessizdeniz senin adına çok sevindim canım bencede sen kesin hamilesin oleyyyy bir hamilemiz daha var :lepi::teytey::teytey::hooray::enbuyukkk:

canikom günaydın nasılsın bakalım .kahvaltı yapıldımı şekerim .:mymeka:

iyiyim beryalim , oooohhhhhhhhhhh pek güzel mis gibi temizce çok yorma kendini .kendi odasını temizlesin bari kaynanacıgın,çalıştır sonrada şut aaaaaaaa yeter artık gitsin yahu .:1hug:

ayyy sorma baydı beni bu sene zaten .başka zaman çalışıyordum akşamdan akşama görüyordum şimdi evdeyim hep burun buruna offf sıkıldım .ama gidiyolar artık hehe 10 gün kaldı yup piiii :teytey::teytey: :dance::dance:

lülülülülülülülülülülülülülülülülülü :içelim::içelim:

günaydın citosum bakıyorum bugün sen geç kaldın ,ilk haberi aldım ben ,sessizdenizden,nasılsın bakiyim bebişi doyurdunmu .:1hug:

kızalr ben bide kür uygulamak istiyorum aranızda uygulayan varsa nasıl uygulandıgını ve ne kadar yapılcagını yazabilirmi şimdiden tşk

melikecim sanada günaydın ben soğankürü ardından incir kürü denedim tarifleri aşağıda

Kür: Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir
.....................................................................................................................................................................................................................................................................Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü tarifi: Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yumurta çatlatma kürü

Damacanadan yarım litre su alıp uygun bir tencerede kaynatmaya başlayın. Su kaynamaya başlayınca 15-16 tane kuru incir ilave edin. Tencerenin kapağını kapatıp 20 dakika kuru incirleri haşlayın. 20 dakika haşlanan kuru incir kürünü ılıkdıktan sonra pirinç süzgeci ile süzün.

Kolay hamilelik ve yumurta çatlatmak için hazırlanan kuru incir kürü üçe bölünerek öğünlerden15 dakika kadar önce aç karnına içilmelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü tam olarak şöyle uygulanmalıdır: 21 gün kür uygulanır, 7 gün ara verilir, 21 gün kür tekrar uygulanır ve kuru incir kürü tamamlanır. Yani kuru incir kürü toplamda 42 gün boyunca içilecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kuru incir kürünün her gün taze olarak hazırlanmasını, incirlerin ikiye bölünerek kaynayan suya atılmasını ve incirlerin dışında beyaz pudra varsa incirlerin ilk önce soğuk suda yıkanması gerektiğini belirtiyor.

zannediyorum bu konuyada bir halay çekilir 10 gün kaldı dimi :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::içelim:

canikom günaydın nasılsın bakalım .kahvaltı yapıldımı şekerim .:mymeka:
günaydın tombişim ewet yaptım kahvaltımı sen nasılsın :icecream:

günaydın citosum bakıyorum bugün sen geç kaldın ,ilk haberi aldım ben ,sessizdenizden,nasılsın bakiyim bebişi doyurdunmu .:1hug:
günaydın saracım biraz işim vardı oyüzden geç kaldım yoğsam erken kalktım yane sen neler yaptın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…