Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kafamçokkarıştıewet saracım kalbim çok hızlı atıyo bazen içime fenalık geliyo

cnm baktır sen hemen kanına aman allah korusun ablam da böle kansızdı hamilelikte doğumdan sonra kendine zor geldi lavaboda bi bayıldı ,dikkat:mymeka:

citosum 2kez 3 kez alıntı nasıl yapabilirim yaa ,:sm_confused:

citos hamile kaldığın andan itibaren kan hapı kullanmaya başlamadınmı sen

sağol canım iyiyiz yok iyi bakıyoruz. ben hiç iş yapmıyorum sağolsun eşim yardımcı oluyor. Pazartesi günü temizlik için bir bayan gelicek. salı günüde misafirlerimi ağırlıycam kısmetse.

ha şöyle hımmmm kızarım yoksa,oooo misafir aday anneye misafir ooooooo pek hoş,bende hamile kalayyım bolcaaa misafir çağırcam hepsine tek tek sölücem hamiş olduğumu :CüvCüv:

haa bide toplu mesaj atıcam merak etmeyen kalmadı çünkü

bitti şükür
sadece kızımın odası kaldı toplanacak
pc de bu odada hem topluyom hem yazıyom :bbo:

aman hiç bişiden eksik kalmayalım sakın heee...bi taşla iki kuş..becerikli hatunsun vildan kız çabuk topladın evi bak..tek başınamı topladın ????

sağol canım baktırırım bu hafta gitcez zati dktra
canım alıntı yazısı varya onun yanında no al var oraya tıkla kimin msjını alceksen onları tıkla en son msjını alıcan kimseninde alıntı yap öyle yaz canım

:roflol::roflol::roflol::roflol:

bendeeeeeeeeeee:roflol::roflol:

kızma saracım. iyi bakıyoruz teyzesi bebişlerimize.
kızlar yazdım ama cevap gelmedi. ıhlamur içsem birşey olur mu? poşet ıhlamur değil ama...

yokk olmadıı..akşam olsada hihoyyytyatsak hemenhihoyyyt
pazar gününe kadar sabrediyorum evde testim de hazır nazır beklioo...18iydi günüm...

giiiiitttt çabuk:mymeka:

teşekkürler citosum vildoşta yazmışŞeniz

sağol vildoşum Şeniz

rica ederim cnm

aman hiç bişiden eksik kalmayalım sakın heee...bi taşla iki kuş..becerikli hatunsun vildan kız çabuk topladın evi bak..tek başınamı topladın ????

kociş yardım etti toparlanmama...saolsun kızımda bir yandan topladıklarımı ger dağıttı:mymeka:..ama yinede becerdim ve evi topladım :hooray:

folik asitmi cnm kullanmadım

folik asit değil gulüm demir hapı kansızlık için veriyo dr
ferrum fort ...ferro sanol duedonal....gyneferon....oroferon...hiçbirini kullanmadınmı
ben hepsindende kullandım hamileliğim süresince ve emzirdiğim süreceşakkıdı

vildancım bende doktoruma sormuştum kan hapını ne zaman kullanıcam diye sanırım 16.haftada başlıycaz demişti. bakalım 9 Nisanda gidicez ne verecek.

ama daha önce veriliyor mu bilgim yok citoscum.doktoruna sor olmazsa.

kızlar bizim yan benzinlikçide bi kız vardı iki oğluna rağmen hamiş kalmış aldırcam diye tutturmuştu..aldırma etme bak senin hayrın bundan olurr dedim dün bbelki aldırmıcak..
ama işin tuhafı 2 haftalıkmış yavrucak ve ultrasonda gözükmüşşş..düşününn yaneee...
ulem bizimkiler 7 haftalık olur yine gözükmez valla...diye düşünmeden edemedim...
ayyy7y Allahım isteyenlerede ver rabbim bizide unutma :Saruboceq::Saruboceq:

saracım bizde burada kutluycaz ona göre:teytey::dance:

inşşallllaahh hemde ne kutlama havai fişekler hazır:içelim:

yokk olmadıı..akşam olsada hihoyyytyatsak hemenhihoyyyt
pazar gününe kadar sabrediyorum evde testim de hazır nazır beklioo...18iydi günüm...

testiyapınca sanki büyü bozulacak gibi geliyo dimi yoksa ne fark edicek hamileysen zaten hamile oluyosun değişik bir his,inşallah vardır ferah ol yoksa da sıkma canını bakkk ben sıkıyomuyum 8.aya girdi deneme
durmak yok denemeye devammyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…