Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

nilüfer günaydın canım hayırlısı olsun. bizde mendilleri hazırladık sizlerin haberlerini bekliyoruz:teytey:

ben ağlıyom karı dalga geçiyo :mymeka:senağlamasenağlamasenağlama

oyy oyyyy başımı alıp nere gideeeemsenağlama...hangi duvarlara çalam başımı:çok üzgünüm:....senin dr nin kitabında adım geçecek....
yapılan labaratuvar araştırmalarında vildangelin hamileler üzerinde olumsuz etki ettiği gözlemlenmiş olup gebelikte haricen ve dahilen kullanılması kesinlikle yasaktır..bebeği ve anneyi olumsuz etkilemektedir...kafamçokkarıştı

valla kociş geceden sökecekti bana kıyamadı
geçen net o evdede olacak hadi gözün aydın deyince bi hopladım adamın kucağına beli kırılıyodu az daha

tam tersi doktor günde üç defa vildangel alıcan dedi asıl sen gidince ben neyapcem:çok üzgünüm:senağlamasenağlama

tam tersi doktor günde üç defa vildangel alıcan dedi asıl sen gidince ben neyapcem:çok üzgünüm:senağlamasenağlama

keşke bünyeni alıştırmasaydın:1closedeyes:..piyasada zor bulunuyo...henüz serii üretime geçilmedi tüüülülülülülülü

günaydın saracım hg canım nasılsın görüşmeyeliŞeniz

iyiyim citosum sen nasılsın rahatsızsın biraz galiba. halsizlik evvelsi gün dedim kansızlık yapıyo ve sen şuan en kansız kaldığın dönemdesin kanını bebekte kullanıyo doktoruna söyle halsizliğini.bide nefes nefese kalıyomusun kalp te çarpıntı falan kansızlık bende var bakk
dikkat et kansızlık baygınlık bilem yapar :CüvCüv:

hakcacım sanada günaydın nasılsın, bakıyorumda siz bebeklere ve kendinize iyi bakmıyorsunuz kendinizi çok yoruyosunuz bırakın dolap silmeyi halıyı falan aaaaaaaaaa
çağırın, size hani bebek diye soranları, yapsınlar haksızmıyım canım:dilcikar:

sağol canım iyiyiz yok iyi bakıyoruz. ben hiç iş yapmıyorum sağolsun eşim yardımcı oluyor. Pazartesi günü temizlik için bir bayan gelicek. salı günüde misafirlerimi ağırlıycam kısmetse.

kafamçokkarıştıewet saracım kalbim çok hızlı atıyo bazen içime fenalık geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…