Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yok canım fazlada büyük değilmişin abla demiyem sana fazla resmi oluyo yeb diycem sağaa kaydirigubbakcemile5

tabi canım sende öyle de yebcim deyin daha samimi oluyor yaa ben bu ay değişik sebeplerden daha çalışmaya bile başlamadım olursa bugün bugünde 19. gün yutarmı acaba zaten adetimde belli değil ya

Ben geldim kızlar merhabalara.s.

Kız sara ben seni hatırlıyomda sen beni hatırlamıyonmu:mymeka:

yok dilnurcum unuttum seni biliyom seninde bugünlerde adetini beklediğini falan biliyorum cnm bak dedimya unutkanlık işte:1no2:

citosum seni gebeliğinden biliyorum vildanı 2.istediği için biliyorum (kızı var ve birde evi:roflol:)hlmsy bana cırcır böceği dediği için vee yumoşlarından,ezgicik ilk günü tanışıp konuşmuştuk ilk geldiğinden,başka kim yazmıştım yaaa bak gene unuttum:çok üzgünüm:

Ben geldim kızlar merhabalara.s.

Kız sara ben seni hatırlıyomda sen beni hatırlamıyonmu:mymeka:

hg cnm naber

citosum seni gebeliğinden biliyorum vildanı 2.istediği için biliyorum (kızı var ve birde evi:roflol:)hlmsy bana cırcır böceği dediği için vee yumoşlarından,ezgicik ilk günü tanışıp konuşmuştuk ilk geldiğinden,başka kim yazmıştım yaaa bak gene unuttum:çok üzgünüm:

hee bir kızla birde evle başım arada kaldı :jeyyar:
en belirgin özelliğimi unutmuşsun ama -tatlicadiarzu-
çok gevezeyim beeen para verseniz susmam:roflol::roflol:

hg cnm naber

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kızlar canım çok sıkkın eşimin dememi istemediği şeyi anneme dedim diye sana artık güvenim kalmadı dedi ve çekti gitti ben ne yapacam bana akıl verin yaaaaaa offffffff ben ne ypacam şimdi

bide benim girdiğim saatlerde denk geldiğim arkadaşlarımı daha çabuk algılıyo antenlerim valla kusuruma bakmayın cidden ya herşeyi unutuyorum(citos kim )yerimseniben

hg cnm naber

Çok hoşbuldum vildoşum sana tek bi şey söylüyorum
nasılım:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

kızlar canım çok sıkkın eşimin dememi istemediği şeyi anneme dedim diye sana artık güvenim kalmadı dedi ve çekti gitti ben ne yapacam bana akıl verin yaaaaaa offffffff ben ne ypacam şimdi

hıııııımmm??? bu konuda yorum yok cnm yaa :bbo:bilmiyomki

nedesem boş olcak gibi.

1. hatan söyleme dediyse söylemeyecektin canım
2. annen kocana söyledimiki ...nerden biliyo annene söylediğini

Çok hoşbuldum vildoşum sana tek bi şey söylüyorum
nasılım:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

bu adamın kaşlarını kaldırıp indirmesinden iyi olduğunu anlıyorum...yanılıyormuyum:jeyyar:

Osmaniyecim keşke söylemeseydin canım önemli bişeymiydiki bu kadar alındı
Aslında işin doğrusu kim olsa alınır

selam kızlarrr
ben meryem.bende hamile kalmak isteyenlerdenim:)bu ay aşılama yapıldı ama olmadı.şimdi 4. aya başladık ama aşılama denemesi 2. olucak.işallah herşey hepimizin gönlünce olur.bide bişey sorucam kızlar pregnyl kalkmış ama ovitrelle diye bişiy varmış bunu bugün oğrendim ve çok mutlu oldum. göbekten vuruluyormuş,aynı işi yapan başka iğne yok dediler,ama varmış, bilgisi olan varsa beni biraz aydınlatırmı :)

ya kızlar yanlış yaptığımı biliyorum anneme söyledimi ben söyledim işin açığı annem bizim çocuğumuz olmuyo diye canını çok sıkıyodu eşimdede varikosel çıkmıştı kendi annesine söyledi bende annem üzülüyo diye eşimin böyle bi durumu olduğu tedavi görünce düşünecemizi söyledim bu kadar kızacağını tahmin etmedim etsem söylemezdim

Mervecim hoşgeldin biz iyiyiz ya sen nasılsınyerimseniben

Bu arada meryem sende aramıza hışgeldin

X