Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selracım yazımı gördün üstte dimi pc kendiliğinden kapanmış gibi gösterdi yazı yazınca düzeldi

duygu derken :) psikolojik yönden dimi evet ayda 2 kez psikologa gidiyorum ama psikoloğun yapmadığını siz yaptınız :) anti depresan kullanıyorum oda çok uyku yapıyo ders falan çalışamıyorum bi kere sinirden üzüntüden 12 tane içtim 15 gün falan oluyo o göndür içmiyorum artık ilaç ilaç bağımlılık yaptı inanın yoruldum artık derslerimi yarın ne ypacağımı düşünmem gerekirken neler düşünür oldum
rabbim büyük o bi hal yola koymuştur sadece yaradana inanıyorum:)

merhaba ben geldim kaçtım yine he he he gardiyan görmeden bi bakayım dedim kaçak mahkum oldum her seferinde yakalanıyorum ama gardiyanda hakli dimi bebişim için yatmaya değer sizleri çoooook özledim bu ayın sonunda meleğimi görmeye gidicez şimdilik uslu uslu bekliyor meleğim beni üzmüyor çok heyecanlanıyorum günler yaklaştıkça dün aklıma geldi şurda yazdıklarım bebek hayaliyle bazen umutlu bazen umutsuz olduğum günler rabbime şükür dualarımı kabul etti ve ben meleğime kavuşacağım inşallah her akşam yatmadan dua ediyorum sizler için canım arkadaşlarımda bu mutlulğu tatsın diye sakın umutsuzluğa kapılmayın olacak allah ne zaman dilerse o zaman olacak
bu arada sizlerle uzun uzun sohbet etmeyi özledim yakında aranızdayım inşallah

ha unuttum evet bizde şaşırdık ne testisi falan diye de işte dediğiniz gibi allahın taktiri sınavı

evvvet psikolojik yönden ilaclar zaten cok fazla uyusukluk yapıyor.güzel düsünmeye calısmak en iyisi. birde söyleyen uygulasa yaniiii ben:1no2:

hoş g.Yat sen ama arada uğra ,:teselli:değer tabiki, dikkat et inşallah sağlıcaklada alırsın kucağına aman dikkat et bolca uzan .bak biz uğraş uğraş tırmalıyoruz.öpüyoruz cnm seni

sizin sorununuz ne peki ne güzel bebişiniz var ama tek sorun o diiik ki dimi
haklısınız uygulamak çok zor. herkes diyor zeynep niye böylesin durgunsun işte kimse bilmiyo ki bilirisiniz bu tür şeyerin toplumda nasıl karşılandığını

yok selracım çok şükür adetlerim sancılı ama yumurtalarımda problem yokmuş gayet iyi dedi dr.sen nekadardır istiyosun
benim 5 yasında kızım var o tek bir tane catlatma ignesi ve allahın yardımıyla oldu.simdi 2.sini 1.5 yıldır istiyorum.ama tedaviye baslayalı yani catlatma ignesini olmaya baslayalı 3 ay oluyor.bakalım hayırlısıyerimseniben

ay ne güzel hg.haberlerini aldık kanaman durmus.allah kucagınada almak nasip kısmet eder insallah :Saruboceq:

banamı didin anlayamadım:lepi:

arkadaşım ben merak ediyorum bahsedermisin çatlama iğnesi nedir aşılama nasıl oluyo aşılama yapılmadı galiba sana, kendinizmi denediniz çatlama iğnesiyle.

tamam ben aldım cevabımı allahım kalbinizin muradını versin inşallah bunu yürekten istiyorum hepiniz için :)

arkadaşım ben merak ediyorum bahsedermisin çatlama iğnesi nedir aşılama nasıl oluyo aşılama yapılmadı galiba sana, kendinizmi denediniz çatlama iğnesiyle.
ben pko,yani yumurtalarım klomen adında yumurta olusturucu bir hapla olusturuluyor.ve adetin tahmini 12.13.14.15. günü doktor kendi catlatma ignesini yapıyor.gün asırı birliktelik deyip topu kocisime atıyor.ama adam bu ay ittire kaktıra calıyor iptal oldu anlayacagın.YALANDÜNYA SEN BURALARI OKUMAAAA:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…