Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

tatli bebek gördüm seni burdasın bak hiç seside çıkmıyo bak ,bebiş var unuttu bizi

citosum beni erken çağırdın sen nerdesin cnm yaa:1hug:

bende seni daha fazla bekletmiyim diye erkenden damladım burayasırnaşık şey
biz iyiyiz güzellik senden naber ışıl ışıl parlıyon yine bakıyomda neşen yerinde :jeyyar:
bunu neye borçluyuz formülü verde bizde uygulayalımyerimseniben

günaydın canım üstünemi gördün sen anlamadım :1hug:

az önce hiç bişeyim yoktu....
bi anda bi hüzün çöktü içime....
kendimi çok yalnız hissediyorum ve gözyaşlarıma engel olamıyorum...

ağlama kuzum yaa niye ağlıyon bak arkideşinde hamiş kalmış daha sevinmen lazım sil gözyaşlarını katıl aramıza kafanı dağıt biraz bebişin sana çabucak gelsin kaydirigubbakcemile5:teselli:

iyi yaptın cnm hg.aaayyyyyyy şımarıyorum yapmayın canım,sizlere tabiki valla buraya gelince rahat hissediyorum kendimi

formülü veriyorum not edin:25 adet arkadaş bitane kadn klüb.bitane net,birde kendimiz karıştırın sabah akşam uygulayın

çok basit:1hug::dance::dance:

Allah razı olsun canım sağol...yanımda olduğunuzu biliyorum ama ne bileyim içim bi tuhaf oldu...sebebini bilmiyorum ama ağlıyorum..

tatli bebek gördüm seni burdasın bak hiç seside çıkmıyo bak ,bebiş var unuttu bizi

AAA aşkolsun ben ssiizi unuturmuyum en umutsuzgünlerimde burda sizlerleydim ben sizleri unutmayı bırak sizsiz yapamıyom ki ben fırsat bulduğumda burdayım siz beni kovmadıkçakaydirigubbakcemileben burda olucam hayırllısıyla bebeişimi kucağıma aldımı ona dokunduğumu herşeyciklerimi sizinle paylaşıcam ben canım arkadaşlarımŞeniz:1hug:

ŞenizEZGİCİM sanada günaydın bebeğim iyi çalışmalar ayrıca nasılsın bugün bakalım Şeniz
TATLIBEBEK sanada günaydın canım değerlerin iyi çıkmış sevindim nasıl oldun iyileştinmi biraz Şeniz
MERVE85 hg güle güle oldu biraz sanada iyi tatiller canım Şeniz
HAKCAM seninle bugün görüşemiycez galiba bebişin nasıl gülüm Şeniz
OKYANUSUM iyileştinmi tatlım bebişin nasıl Şeniz
YADELİM bu haftada yoksun sen neler yapıyon senide çok ösledim Şeniz
VİLDOŞ bugün sende yoksun sanada iyi tatiller Şeniz
RUFEYDACIM doktor ne dedi gülüm dün sende gelmedin bizi habersiz koydun ceza geliyo ona göre haa Şeniz
BELENAYIM bebişin nasıl canım iyisiniz dimi Şeniz
MAAT abla bir ses ver meraktan çatlattın bizi Şeniz
SMHSMH sen nasılsın gülüm topiğimizin hayaleti:)))Şeniz
PİNKROSE sende iyisindir umarım canımŞeniz
ve adını yazamadım tüm arkadaşlar hepiniz iyisiniz dimiiii:lepi:

Son düzenleme:
ağlama kuzum yaa niye ağlıyon bak arkideşinde hamiş kalmış daha sevinmen lazım sil gözyaşlarını katıl aramıza kafanı dağıt biraz bebişin sana çabucak gelsin kaydirigubbakcemile5:teselli:

içimde anlamlandıramadığım bişey var..sebeb yok ama ağlamak geliyo içimden...
arkadaşıma çok sevindim dedim ya kendi haberime bu kadar sevinememiştim nerdeyse...
ama çok garip bi duygu....sebebsiz ağlıyosun...az önce teyzemle konuştum gayet neşeliydim sonra bi hüzün oturdu içime...Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah

:roflol::roflol::roflol: çok komiksin bunu bende uyguluycam :roflol::roflol:

sağol citosum beniim ya iyimi değer ben anlamam akşam hakcacım da iyi dedi
Allah a şükür iyim iş yapıyom biraz boğazlarim biraz tahriş oldu ama bunada şükür
ALLAH ım inş . bidaha hasta olmam ya çok kötü
ilaç kullanamıyosun

ya arkadaşlar ben yeni üyenizim size birşey danışacam ben 18 aylık evliyim ilk 8 ay ginera kullandım ondan sonra etraftan korkutuldum ilerde bebek istersen doğmaz falan dediler ama ben tekrar kullanmak istiyorum sizce bi zarar olurmu sizden yardımlarınızı bekliyorum:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

canım nane limon kaynat onu iç portakal suyu iç c vitamini alırsın birde dinlen bırak iş falan yapma kaynanan yokmu bırak o yapsın kendini yorma sen kaydirigubbakcemile

cnm valla ben pek bilmeme ama bebek istediğiniz zaman dan bence ve kesinlikle 1 yıl önce bırak.doktorlar öyle bişey yok diyorlar etkilemz diyorlar ama sen yinede kadın doğumcuna sor bi

canım nane limon kaynat onu iç portakal suyu iç c vitamini alırsın birde dinlen bırak iş falan yapma kaynanan yokmu bırak o yapsın kendini yorma sen kaydirigubbakcemile

yok kız pazartesi yolladık onları isteme zaten boşver işimi yaparım yavaş yavaş
kaynana kaynata yla oturmak zor anacım
mutfaktan çıkamadım
büyüklerle oturmak zor iş hem hastaydı hasta gittti kaynanam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…