Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar meraba size bişey sormak istiyorum bilgisi olan varsa lütfen cvp yazsın bu ay 7sinde adet olmam gerekiyordu olmadım heyecanla 2 gün sonra kanda test yaptırdım bişey çıkmadı doktor 1hafta bekle adet görmezsen tekrar gel dedi sonra 11 martta hasta oldum ama sadece 2 gün sürdü hiç bu kadar kısa olmadı şimdiye kadar stresten mi böyle oldu anlayamadım normalde 5gün falan sürüyor? sizce neden olabilir?stresten başka bişey olabilir mi

belenaydan aldığım alıntı benim son sayfamda görünüyordu az öncede baktım belenay hamiş bi yanlışlık oldu galiba kusura bakmayııııın ama benide listeya ekleyiiiin

günaydın kızlar...a.s.
bugünde toppik açılışı benden olsun...
herkeze güzel bir gün dilerimmm...
ÖPPÜCÜKKLERRRRRŞeniz

günaydın kızlar...a.s.
bugünde toppik açılışı benden olsun...
herkeze güzel bir gün dilerimmm...
ÖPPÜCÜKKLERRRRRŞeniz

günaydın nilüfer...ve topiğimizin güzel anne va anne adaylarıa.s.

en yakın arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim ve çooooook mutlu oldum.2 senelik evliydi ve hiç bi problemleri yoktu büyük ihtimalle stresten olmuyodu.o kuran kursuna gidiyo görüşemiyoduk fazla.dün aradım bebiş var mı diye daha günüme 2 gün var ama ben az önce test yaptım bişe çıkmadı morelim bozuldu dedi,ama bu ay kendimi çok değişik hissediyorum bende şüphelenmiştim ama test negatif dedi.bende o testler 5 dk sonra net sonuç verir dedim,keşke hemen atmasaydın dedim,o da bunu bilmiyomuş,yoo atmadım daha ama çıkmadı işte dedi,bende ısrar ettim git bi bak diye bi baktı ikinci çizgi çıkmış ve havalara uçtuk...ama benim içime resmen doğdu yaa.okadar ısrar ettim ki,normalde böyle ısrarlarım yoktur ama inanılmaz üzerine düştüm tekrar baksın diye....canım arkadaşım benim bana bi dua ediyo...bende topiğimizden bahsettim arkadaşlarıma da dua et diye...sizlerede dua etti...
hemen hayaller kurduk bende hamile kalırsam beraber aynı doktora gideriz..benim kızım onunda oğlu olursa benim kızı alıcakmış:))....

ama inanılmaz sevindim yaaa...kendi haberime bile bu kadar sevinmemiştim...
Rabbim en kısa zamanda birbirimizin haberlerine sevinmemizi nasip etsin inşalllaaaahhhh.....
şuan çooook duygusallaştım yaaasenağlamasenağlama

bende haileliğimi bilmiyodum böyle bi titreme baş kemik ağrısı falan acile gitmiştim meğer hamileymişimkaydirigubbakcemile3
MERHABA ARKADAŞLAR
ben geldim
beta-hcg değerim 1873 çıktı
çok halsizim boğazlarımaynı
başaım ağrıyı iyi diilim aama yinede şükür elhamdülillah iyim
kaç haftalıkmış canım bebeğin daha gözükmedi....benimde bugün tam 5 hafta 3 günlük acaba gözükürmü merak ediyorum.

merhaba bayanlar günaydın hepinizee ben epeydir yoktum bi türlü giremedim ev işi yaptım dün ama akşama kadar sürdü bi yattım bi iş yaptım bu hamilelik beni çok yoruyo hemen yoruluyorum uykum geliyo anlamadım bugün ultrasona gidicez bakalım inşallah keseyi görürüz...

günaydın canım
inşallah hayırlı haberlerle dönersin

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bugün kayseride inanılmaz bir kar var haftasonu ama ben bugünde çalışıom pazarı iple çekiom canlarım öptüm sizi sonra yine yazarım şimdi kaçtım

günaydın kızlar hepinize iyi hafta sonları yeni haftaya bol bebiş haberleriyle başlarız inşaalah hepinizi çokkk öptüm pazartesi görüşürüzzzz çalışan arkadaşlarım sizede iyi çalışmalar ŞenizŞeniz

az önce hiç bişeyim yoktu....
bi anda bi hüzün çöktü içime....
kendimi çok yalnız hissediyorum ve gözyaşlarıma engel olamıyorum...

sesszideniz arkadaşın için hayırlısı olsun hayatım 2 seneden sonra ne büyük sevinç olmuşş.rabbim sağlıkla kucaklamayı nasibetsin ikiniz içinde...
kız bebeişleriniz doğmadan beşşik kertmesimi yaptınızz)))))

selamlar herkeseeeeeeeee öpüldünüzz.eeee nevar neyok nasılsınız citosum.viloş,hllyms,ezgicik,merve85,sessizdeniz ,sumoş,hakca,nilüfer ve ismini hatırlayamadıklarım

az önce hiç bişeyim yoktu....
bi anda bi hüzün çöktü içime....
kendimi çok yalnız hissediyorum ve gözyaşlarıma engel olamıyorum...

ayy kuşşumm tabi çok duygusalsın şuanda..benide duygulandırıyosun...
yalnız değilsin hayatım bunu unutma seni düşünen bisürü insan var yanında..
ee bizde varız:1hug: az çok burada paylaşımlarla yanyana olabiliyoruz...

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bugün kayseride inanılmaz bir kar var haftasonu ama ben bugünde çalışıom pazarı iple çekiom canlarım öptüm sizi sonra yine yazarım şimdi kaçtım

ezgicik naber ,karmı çok güzel ya lapa lapamı

citosum beni erken çağırdın sen nerdesin cnm yaa:1hug:

canım ben 25 gün üstüne adet görüyom geç döllenme olduysa hemmen gözükmez dedi adet günümün ilk gününden sayarsak 4 haftalık oldu doktor 2 hafta sonra gelin dedi tekrar

bu arada herkescikler günaydınlar canlarım nasılsınız bakalım
ben iyim allaha şükür ütü yapıyom evi toparlıyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…