Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar madem öle çörek tou yapayım yumurtla dönemıne giriyorum suan başlasam olur demı 10gun bugun 3martta adet oldum.ya iyiki varsınız siz olmasanız kafayı yerım yanlızım ya suan hemen buraya yazıyorum desarj oluyorum sağolun.kızlar pekı ac karnamı tok karnamı yıcem bununda böle püf noktaları varmı.hem çörek otu kuranıkerımdede gecıyor cok şifa var dıyor kuranda onun için aklıma yattı birde böğürtlen köku mantıgıma yattı

nilü avrupa yakasında dursun varya onun gibi demişssin buda bir fikirdi:))) bu ay olmadı öbur ay garantı en gec mayısa hamileyım garantı:))) öle konsuyor bu adam:))poça yaptım dun ama kılo fazlam var ya hergun yapamıyorumkı

benbilirim öyle deme canım anne olmak isteyen herkes senin gibi düşünüyor bak arkadaşlara hamile olanlara onlarda eminim öyle düşünüyolardı sonra bi baktılar hamileler allah isteyen herkese versin ben artık umudumu yitirmeyecem inş bir gün olacak herşeyin hayırlısını rabbim verir yeterki istemesini bilelim

aşağıdaki yazı başka bir topikten alıntı:

ben incir kürüne başladım 4.günü bugün bakalım hayırlısı... soğankürü kistleri yok edio incir kürü yumurtalıkları çatlatıo hamile kalmayı kolaytırıomuş.ama ikisi bir arda kullanılmıyomuş.önce soğan kürü daha sonra incir kürü yapılacakmış bende kist olmadığı için ben direk kuuruincir küründen başladım bakalım nasip

hakça canım bizim için bulmuşsun yazıyı kızzz)))sağol dadlum:1hug:

anladım ben en iyisi 5. günü başlayaym olurmu

olur canım sen öyle yap,sonuçta incir faydalı zararlı birşey değil ki. herşeyin hayırlısı...

kızlar bunuda deneyin,aşağıdaki yazı alıntı:

Çin,Japon ve uzakdoğu ülkelerinde ,gebe kalamıyan ve uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz Tarçın kullanmaktadırlar
Gebe kalamıyan kadınlar bir tutam toz Tarçın ve yarım tatlı kaşığı balı gün boyunca bir bir sakız üzerine koyup çığnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır
.

bende denemiştim birara.

kızlar sumos kaçar byss akşam dr gitcem yazarım gelince öpüldünüz

sumosum benim adetim 5.günü bitmişti sende ne zaman biterse o zaman başla,hadi bakalım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz önümüzdeki ay,Allahın izniyle.:1hug:

incir kürünü bilmiyorum ben nasıl yapılır aç karnınamı içilir

Merhaba arkadaşlar,

Nilüfer nasılsın demişsin canım ben iyiyim sen nasılsın.
benbilirim adetlerimiz aykınmış bende 1 mart şu an tehlikeli dönem ama benim oğlum hasta bakalım çalışma zor ama hayırlısı

Çitos inşallah iyi sonuçlarla dönersin. ben inanıyorum

Vildan Annene çok geçmiş olsun. ınşallah gözünde öyle bir problem olmuycak ve gözüna ydın diyeceğiz.

Beryal, Hakça, Okyanus bebişler nasıl

Rozalin sumoş sara sizlerde en kısa zmanda bebişlere kavuşursunuz hemde bebişlere.

Bide şu 3 aydır olmuyor ümitlerimi yitiriyorum diyen arkadaşlara çok kızıyorm neyin ümidni kaybediyosunuz durun bi vucudunuz hazırlanıyordur moral bozmak yoook bak ben 1 yılı geçti tık yok ama ümitliyim genede artık oluncada çok üzülmüyorum azıcık üzülüyorum. Napıyım nasip hayırlı zamanda hayırlı ve sağlıklı evlat versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…