Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

nilüfer canım ben soğan kürünü uygulamadım
incir kürünüde adetimin bitiminde 5.günü başladım. 21 gün uyguladım.

hıımm tamam canım ...önce incir sonra soğan..dimi ..bende öle yapim ozaman...

ya kuruincir bi kaynatımda kaçtane attın 10 tane falanmı...ay kusura bakmayın kızlar ayıp olmazsa bişi dicem bu kuru incir baya pahallı bişii..sabah 10 tane akşam 10 tane olunca 21 günde devam etsek yanii onuda düşündüm şimdii....

hakca sende bu kürleri uyguladıktan sonramı ahmile kaldın canım ben incir yapıyodum ya hani şimi adetten sonra soğana başlasam hiç bi problem bende yok ama başlasam sonra incire devam etsem olurmu acaba

canım ben soğan kürünü uygulamadım.
ben 3 kez aşılama denemiştim.eşimde ve bende bir problem yoktu. 4.aşılama ya da tüp bebek deneyecektik.doktor bu ay dinlen daha sonra kakar veririz demişti.dinleme ayında incir kürünü uyguladım 21 gün. Allahıma şükür bebişimiz süpriz yaptı. önce Allahın izniyle.inşallah bebişlerinizde sizlere süpriz yapar.:Saruboceq:

canım soğan kürü: vajinal akıntılar için. bu soğan kürünü uygulandıktan 2-3 gün sonra akıntıların çoğaldığı görülüyormuş.adet düzensizliği,polikistik over,küçük miyomlar için mucize çözüm olarak nitelendiriyor ibrahim saraçoğlu.Ayrıca yumurtalık kistlerinide ortadan kaldırıyormuş.

benbilirim,nilüfer canım ben yarım litre suda 6 tane inciri 20 dk. kaynattım. süzdüm ve ılınınca 1 kerede içtim ikiye bölmedim.

canım bilmiyorum ki hangisinden başlasan,soğan kürü hakkındaki bilgilerde alıntı ben uygulamadım.

benbilirim,nilüfer canım ben yarım litre suda 6 tane inciri 20 dk. kaynattım. süzdüm ve ılınınca 1 kerede içtim ikiye bölmedim.

canım bilmiyorum ki hangisinden başlasan,soğan kürü hakkındaki bilgilerde alıntı ben uygulamadım.

hııı okii canım 6tane inciri bikerede içtin..daha iyiymiş benim düşündüğümden..bende sabah akşam 20 incir yapar diye hesap yapıodum ...21 gunde 420 incirr yapiii:roflol::roflol:
çok mersi canımmm..denicem aynen..

hakcacım bir şey sorcam canım ya ben incire yenidenmi başlayacam yoksa kaldığım yerden devammı edecem adetim bittikten sonra

kılzra bugun 10 .gun calışmaya erken başlıcam bu ay kararlıyız:)) ya evım merkede olsa cıkıp böğürtlen kökunu alacam ama ilçedeyız offff hiç bir bitkı içmiyorum anlıcanız yada evde çörek otu bal var dişimi sıkıp onumu yapsam bir kaç gun iğrenc tadı ama robottanmı cekıcem sımdı çörekotunu birdde bir kavanızda karıstrsam gidip gelip yesem olurmu gunlukmu olmalı?

canım aynen senin dediğin gibi şimdi bebek istiyorum ya adetlerimde inadına gecikiyor bebek istemezken adetlerim hep düzenliydi şimdi 1,5 ayı buluyor olması

işte psıkolojık geciktiriyormuşuz canımm..nasıl oluyosa bu yumurtalar etkileniyormuşş...
düşünme hiçç...bende buna çabalıyorum...amann falan diyorum içimden))))salak salak kendimi kandırmaya çalışıorum iştee-tatlicadiarzu-

kılzra bugun 10 .gun calışmaya erken başlıcam bu ay kararlıyız:)) ya evım merkede olsa cıkıp böğürtlen kökunu alacam ama ilçedeyız offff hiç bir bitkı içmiyorum anlıcanız yada evde çörek otu bal var dişimi sıkıp onumu yapsam bir kaç gun iğrenc tadı ama robottanmı cekıcem sımdı çörekotunu birdde bir kavanızda karıstrsam gidip gelip yesem olurmu gunlukmu olmalı?

ezerek kullan hayatım..yada puaça yap içine at))))buda bi fikirdi )))
balın içine ezerek koy bak tarçın atmayı unutmaa sakınnn...ekmeğe sür ye )))

ben bilirim canım çörek oyunu iyice ezmen daha iyi olur. kavanoza yapabilirsin.gidip gelip yersin.

ayy kızlar sağolun canlarım iyiyim ya nolsun farkındaysanız 2gundur burda yatıp kalkıyorum:))) 1haftam var sınavım var ama kapak açmadım cok streslıyım + bebiş olayları önceden takmıyrduk hiç düşünmuyrdum kı ben gene düşünmesdım ama bir arkadas yap yap dedı heveslendım ama olmuyor işte eylülden berı:KK43:((( hemen olcak sandım ne biliyim ya cocukluk işte.kızlar hiç anne olamıcakmıyım

X