Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

acaba doğumkontrol hapımı yuzunden benım olmuyor kızalr işkıllenmeye başladım 2yıl kullandım ara vererek ama 1senedırde içmıyorum acaba bu bir söylentımı yoksa etkısı varmı yaa bende ilaç istemıyorum eylüle kadar oldu oldu olmadı galıba tedavı gerecek.tüm testlerım normal cıktı birde bu ayın 24unde yumurtam yeterlı ona baktrcam +sprem tesı inş. bunalrda normal cıkar sonra beklerım napıyım((( bua y hep bacakalrımı havay dıkeyım birde böle denemyım:)

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

TARİH : 11.03.2009 SAAT : 12:36

HAMİLE LİSTESİ

İSİM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bİrcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprİz_mucİze :
8.İNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMİMSİN: __________ 9 ARALIK

UMUT LİSTESİ

1.VİLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALİN
9İL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. YEB2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz

KIZLAR LİSTEYİ YENİLİYORUZ YENİ LİSTE BU

ya işte nasıp cnmmm bazıları bir kerede bile hamıle kalabılıyor dedım ya bu bizim elimzide olan bişey değil tetkıklerını yaptr bişeyın yoksa beklemekten baska ne yapabilirizkı.bedne öle bir karar aldım gecen ay hormon vss baktrıdm bu ay yumurt artık daha ne varsa baktrcam:))sonra beklıcem heray acabamı dıye beklemek insanı yoruyor sen doktra git muayenenı ol bence.

bende yarın giecem canım doktorum olursan 3. günü gel dedi gitmek istemiyorum. artık hiç bir şey yapmk istemiyorum usandım ilaç içmekten beklemekten

inşallah bu sefer gittikten sonra hamiş olursun canım.dua etmekten başka elimizden bişey gelmiyor

ben neler yapmıyorumki14 aydır bazen düşünüyorum acaba biz yaznlışmı ilişkiye giriyoruz biraz ayıp olacak ama ben sormak istiyorum hamile arkadaşlarakaydirigubbakcemile3

canım eğer buradaysan bir kaç taktik vereyim sana hem diğer arkadaşlarada bilgi olur. kaydirigubbakcemile2

çok şükür eşimde de bende hiç bir problem çıkmadı zaten zoruma giden o madem bir sorun yok neden bukadar ay olmuyo

kızlar ilaçlar falan hepsi bahane kısmetimiz ne zamansa o zaman.. sadece sabır edip beklemek gerekiyor..

AMİİİİİİİİİİİN CANIM ÇOK SAĞOL ALLAH RAZI OLSUN
dün yerimde duramıyodumki ne yapacağımı bilemiyodum şaşkın ama mutluydum
hakkını helal et napim dün öyle bigündüki anlatamam
bugün biraz daha sakinim

beryal beklıyoruz.
sumoş üzülme bak bende öleyım napalım allahtankı saglık sorunumuz böle beklemek daha iyi değilmı arkadasım

beryalllllllllllllllllllllllll
kızlar bu ay olmassam nısanda adacayını denıcem etkılıymıs.
çörek otu yıyım dedım dun ama iğrenctı acı bir tadı var sevmedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…