Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

adaçayınıda yumurtlma gününe kadar günde 2 bardak içiyorsun ..
ama kesinlikle yumurtlama gününden sonra içme çünkü düşk tehlikesi yapıyormuş..
adetinle birlikte başla 12.gün bırak bence..
bie havuç çok iyiymiş yumurtlama için..ibrahim saraçoğlunun sitede okudum tavşanları örnek veriyo çok çabuk çoğalırmış tavşanlar sırf havuç yüzündenmiş:lepi:
canımız sıkıldıkça havuç yiyelim barii:lepi:

saol nilüfer bana herkes bayılır dermişim:)))
ama okız hep benı kısknaıyor ta okluldan berı:))) evlendım kız naptı ne ettı evı barkı yokken 1 ayda evlendı :)) ama bende sınavı kazandım inş. akslık cıkmassa işim olucak:)))
çörek otuna ne zman başlamalıyım kızlar bakın yardım edın bende hamiş kalmalıyım:)))
acıldım bıraz vıldan evden kaçmayıda düşündum sıvasa kaççacıtım annenem tek ama dayım var suan ugrasamam onun derdıyle kımse benı bulmasın dedım:)) işime başlamnk için sabırsızlanıyrdum e sorun cıkabılır dıye duyunce öldum cunkı gecen sen cıktı 1,5yıldır beklıyorum sabrım kalamdı off terledım yazarken

Geleceğin diye gittin
Gelmedin ya bende bittim
Ocağıma incir diktin
Gelmezsen gelme

Gitme benden uzaklara
Düşürürler tuzaklara
Adını yazdım yollara
Gelmezsen gelme

Bıktım nazlarından bıktım
Yeter zıvanadan çıktım
Aşkın duvarını yıktım
Gelmezsen gelme

ovelasyon testi çok moral bozucu ..daha çok depresyona sokuyor insanı canım.ben 11.günden başladım yaptım bşi çıkmadı canım 19.gün dr a gittim aılmış yumurta dedi..yani yumurtlamışım sanırım..
ve o en riskli günlerde benim moralim hep bozuktu...tam tersi olmalı ki bebek olmasında cok etkiliymiş canım..

ben kıskanmadım birde yanlış anlama olmasın:))
kız nilu ovulasyon testımı aldın nasıl bişey işe yaramadımı yavvv.
ozaman ben adacayına öbur ay başlıyım 3martta det oldum ya yumurtlamam başlıcak içmiyim çörek otunu yiyeyım o halde bal tarcın çörek otunu poçalara kona n demı yanlış yemıyım:))) karıstırıp 1kasık akşam 1kasım sabah ac karnına yıcemd emı bunu paso yiyimmi

Senin yüzünden canıma
Damarımdaki kanıma
Kuranıma Kitabıma
Küstüm...

Küstüm kara gözlerine
Küstüm Küstüm..
Küstüm acı sözlerine
Küstüm Küstüm..
Gölgesine izlerine
Küstüm Küstüm.. Küstüm Oy...bebişime küstüüüüüüüüümmmmmm

kıs siyah susama benzeyen işte o çörek otu

ben bide polen duymuştum aldım yedim tık yok anam

kızlar yumurta oldunu nerden biliyorsunuz yanı doktor nasıl biliyor yumurta testındemı cıkıyor bu ay gidiyimd eyaptrayım bende tek o kaldı içim rahat etsın off ne zormus

ben yazdım cnm gelene kadar bestede yaptım
güftede benden bestede benden sırnaşık şey

kızlar yumurta oldunu nerden biliyorsunuz yanı doktor nasıl biliyor yumurta testındemı cıkıyor bu ay gidiyimd eyaptrayım bende tek o kaldı içim rahat etsın off ne zormus

vajinal ultrasonla alttan bakıyo yumoşları görüyo çapını ölçüyo

vıldan sende efkarlandın galıba.o sarkılar var canım :))
vıldan bende müdür beyın yeşil kürkü türkusunu dınlıyorum biliyonmu sivaslı kız var sevda gül oda söluyor :))
iyiki varsınız kızlar

ovelasyon testinde 5 tane çıbık var ..akşamüstü yapıyosun bunu..ilk idrarla sabah yapmayın yazıyor..
eğer çift çizgi çıkarsa bir iki gün içinde yumurtlucan demek.bugun yaptın diyelim çift çıktı bugun yada yarın yumurtluca demek..yarını gösterdiğinden ben günaşırı yaptım.
bigün yap bigün yapma şeklinde ama bişi bulamadım (((((((11 den itibaren yaptım çıkmadı 19.gün dr atılmış yumurta dedi..neara atılmış onu anlamadım vallaaaççtek çizgidede çok moralim bozuldu
25 milyon bitanede gebe teslerinden hediyenaniknanik

hım onu bilmıyrsum o gelişmiş hastanlerdemı oluyor cunkı hatrlarsanız 2ay evvel gitigmde doktr bana sadce ultrasonla bakmıştı öenmsemedı benı

efet ya pahalı hemde of kalsın ben 24 martta gidiym yumurta testımı yapayım çörek tonuna bugun başlıyımmı kızlar ac tok farkedermı

nakaratı yanmada güzelım yanıyom bende mendılıde salla gelıyom ben dıye devam edıyor:)))
doğrudr cn m duymamış olabilirsın ohh terledım sıkınıtdan

sanatçının adını tam biliyonmu ben indiriyim dinleyim dilber hala gibi ooyyşş telledim hah deyip duruyon

X