Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bıraz bekleyınce sılıkte olsa ıkıncı cızgıyı gormus emın olmak ıcın daha sonra tekrar yapmıs bu defa cızgı netlesmıs

çookkk güzel bi mğjde ya nasıl heyecanlandım ...ALLAH sağlıkla kucaklamayı nasibetsin işallahhh..:CüvCüv:

vildan yanlışmı görüyorum kızz:1shok: geldinmi şeker naptın 3 gündür bitirdinmi işleri ...
artık burdamısın şimdi heee??? hoşgeldin bebişşimmmŞeniz

aaa nerde herkez hlymms canum burdamısın ses ver...canım ben biraz dolanayım buralarda okkiii...öptüm seni:1hug:

vildan yanlışmı görüyorum kızz:1shok: geldinmi şeker naptın 3 gündür bitirdinmi işleri ...
artık burdamısın şimdi heee??? hoşgeldin bebişşimmmŞeniz

geldim cnm burdayım artık hoşbulduk
bende iş bitmez işlerimin bitmesini hiiiiç beklemeyin:roflol:
birazdan annemlere gidecem
ankaraya gidecekler gözünden ameliyat olacak

inşallah başarılı ve sorunsuz geçer allah korusun işin ucunda gözünü kaybetmekte var
allahım sen koru sen kolaylık ver:Saruboceq:

sonra görüşürüz

Allahım şifasını versin canım a.s.

Allah acıl sıfalar versın

allah canını almasın kıs çok duygulandırdın benisenağlama
tebrik ederim canım ne güzel bi haber :lepi:

şimdi bende kolları sıvayıp gelmemekte direnen 2. bebişim için şiir yazacam ilhamım sen oldunkaydirigubbakcemile5

hlymms şimdi sana arkadaşlık teklif edecem
kabul etmezsen bunada ağlarım topiği sel basar yüzme bilmeyenler boğulur ... bu kadar cana kıymaya değmez kabul et

teşekkürler ben şimdi çıkıyorum annem bu soğukta balkonda bekler beni

akşama görüşürüz by byy

cıtos ıkımız kaldık ben bısy sorcam ya dr benı adetımın 5.gunu gel ılac tedavısıne baslayalım demıstı acaba bıraz ara mı versem bı dahakı adetımde mı gıtsem belkı hamıle kalırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…