Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cıtos ıkımız kaldık ben bısy sorcam ya dr benı adetımın 5.gunu gel ılac tedavısıne baslayalım demıstı acaba bıraz ara mı versem bı dahakı adetımde mı gıtsem belkı hamıle kalırım

canım bilmiyomki ne desem doktorun ilaç vericekse vakit kaybetme bir an önce tedavin başlasın CADIARZU

canım bilmiyomki ne desem doktorun ilaç vericekse vakit kaybetme bir an önce tedavin başlasın CADIARZU

hıımm evet cnm orası ole tabı napayım bende acaba ılaca gerek kalmadan olur mu dıye umıt edıyorum gıtsem ıyı olur aslında

Rabbım kararlamıstır nasıl olacagını benım caba gostermeme lazım hem dua hem caba

Rabbım kararlamıstır nasıl olacagını benım caba gostermeme lazım hem dua hem caba

evet canım rabbim zamanı gelince yoluna koyuyor işleri sen canını sıkma seninde yakında ceee deyip gelir bebişin merak etme burda en ımutsuz bendim benim bile oldu senin hayli hayli olur canikom:teselli:

merhaba canlarım nasılsınız..??ben iyiyim ...
saracım ben buay yaptım 11. gününden itibaren günaşırı yaptım ve bişi çıkmadı tatlışş-tatlicadiarzu-.içinde 5 tane var zaten...19. günümdede druma gittim yumurta atılmış dedisenağlama yani ben o testten bişi anlamadım ya çok hassas değildi yada yumurtlamadım.. ama dr yumurtlamışsın dedigamyoncuiremsu
iyice kafam karıştı o testle..bide kafayı çok takıyosun çok moral bozucu bitest bence hiççç yapma canım...afedersın ama öyle tekçizgi çıkınca herşeyden nefret ediyosun ve canın hiç bişi yapmak istemiyo..yani bide en riskli günlerinde hevesin kaçıyor...oyönden canım..öptüm seni:1hug:

haklısın cnm ya napiyim işte bişeyler buluyorum umut ediyorum erkenmi yumurtladın acaba benim amca kızı adetten hemen sonra gebe kalmış öle diyo. bende oyüzden hani içinden çok çıkıyomuşya ondan alıp adetten buyana yapsammı dedim:1no2:

hoş bulduk hllyms canım ben senin ismi yazarken bir iki har karıştırıyom valla

haklısın cnm ya napiyim işte bişeyler buluyorum umut ediyorum erkenmi yumurtladın acaba benim amca kızı adetten hemen sonra gebe kalmış öle diyo. bende oyüzden hani içinden çok çıkıyomuşya ondan alıp adetten buyana yapsammı dedim:1no2:

canım 5 tane var içinde..günaşırı yapınca yakalaman lazım aslında ama bana dr.bile kızdı yapmayın bu tetlerle dahada pskolojinizi bozmayı dedi..nebilim biraz pskolojık galiba geçen ay 16 gün gecikmem olmuştu benim o bile psıkolojıkmış canım..yuhhh dedim kendime:))) düşün yanii...)))peki canım sen nekadar zamandır korunmuyordun???
6 aydan sonra o tarz takiplere başlanıyormuş canım buarada yumurtlama takibine falan..
ama ben biçok sitede okudum o testler gerçekmiş yani sonucu gerçekmiş..bence netten al ben eczaneden aldım 25 milyona bitanede gebelik tedti hediye ettiler...belki buay kullanırım gebelik testinidesırnaşık şey

iyidir rozalinda nolsun bugün yine güzel bihaber aldık onu kutluyoz hala, tetlibebeğin bebişini

tatlıbebek hamilemisin çok sevindim tebrikler canım ben sana demiştim dimi hamilesin diye

canım 5 tane var içinde..günaşırı yapınca yakalaman lazım aslında ama bana dr.bile kızdı yapmayın bu tetlerle dahada pskolojinizi bozmayı dedi..nebilim biraz pskolojık galiba geçen ay 16 gün gecikmem olmuştu benim o bile psıkolojıkmış canım..yuhhh dedim kendime:))) düşün yanii...)))peki canım sen nekadar zamandır korunmuyordun???
6 aydan sonra o tarz takiplere başlanıyormuş canım buarada yumurtlama takibine falan..
ama ben biçok sitede okudum o testler gerçekmiş yani sonucu gerçekmiş..bence netten al ben eczaneden aldım 25 milyona bitanede gebelik tedti hediye ettiler...belki buay kullanırım gebelik testinidesırnaşık şey

cnm ben 7 ay zannediyorum bu ayda yok sancım şimdiden baş gösterdi yani 8.aya giriyor korunmayalı .hiç almadım merak ediyorum

umutsuz olan listemizi birer birer gönderiyoruz umutdolu annelerin yanına napalım bebişleri olsunda bizi bırakıp gitsinler umutlu olan listeye

X