Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Yok daha geÇmedı yanı yarın olacam ama doktorum dedı 2 gÜn geÇse bıle gel dedı hatta o ayın 10 u olmazsan dedı ama ben beklıyorum

Tatlı bebek canım ama yİne sankİ adet olacakmıŞ gİbİmİ hİssedİyodun

bi ara karnım ve belim başım ağrıdı tam adet olucam zamanki ağrılar gibiydi
ama geçti hemen
karnım ağrıyodu ama alt kısmı ağrıyodu hiç öyle bi ağrım olmuyodu
birde benadet olcam zaman acayip derecede başım ağrıyodu dayanamıyodum
bişiy daha duydum onuda paylaşayım
adet günün eğer düzensizleşmeye başladımı rahim yerleşiyomuş kendini gebeliğe hazırlıyomıiş
ben 23 günde bir oldum 7 sefer son ikide değişti işte sabah oluyodum öğlede olmaya devam ettim

bilgiler çok güzel .bizi çok uzun sürmez üniversiteye öğretim üyesi olarak çağırırlar bilmediğimiz gebelikle ilgili bişey kaldımı? valla birisi bişey sorunca atlıyorum yok yoookk öyle değil böyle diyee acayip oldum iyice şutarafagitti

rıca edrım cnm ne demek sızın ve bebısleın saglılıgı ıcın hersey.kendıme faydam yok barı sıze olsun

ne demek canım olur mu öyle şey inşallah bir dahaki ay ben sana bu yazığını hatırlatırımkaydirigubbakcemile3 inancınızı kaybetmeyin ve en önemlisi stres yapmayın.

canım göğüslerim hassaslaşmıştı dokununca acı duymaya başladım
kasıklarım dahiç olmayan biçak gibi kesen sancılar vuruyodu
yemek yaparken mutfakta olmayan ama acayip yoğun dercede nergis kokusu almaya başladım
midem bulanıyo du ama rahatsız etmiyodu
bende böle oldu bilemiyorum bunlar bana farklı geldi

kırmızıyazılı hariç bendede bu belirtiler vardı bide sanki göğüs uçlarım büyümüş gibiydi ve koyu gibilerdi sanki bide ben şiddetli bi baş ağrısı yorgunluk kemik ağrısı baş dönmesi öksürük ve yüksek ateşten dolayı acile gitmiştim test yaptılar hamile çıktım kaydirigubbakcemile3 benimde böyleydi sumoşcum

Ya arkadaŞlar bıde bır Şey soracam ben bu ay duphaston dıye bır ılaÇ kullandım geÇen ınternette okudum dıyokı o ılacı kullanıp 3haftada adet olmazsanız yanı 3 haftayı geÇırırsenız hamılesınzdır dıyo benım 4 hafta oldu ınŞ doĞrudur da hamıŞımdır

kızlar ben çıkıyorum,biraz işim var öğleden sonrada komşuya gidicem. aklım burada kalıcak.
görüşmek üzere...
bu arada okyanus nerelerde?umarım iyidir.

bu ay kızlar hep beraber ovulasyon testi alalım nedersiniz mar ayı belki umutsuz bölümünü ortadan kaldırırız:teselli:

kırmızıyazılı hariç bendede bu belirtiler vardı bide sanki göğüs uçlarım büyümüş gibiydi ve koyu gibilerdi sanki bide ben şiddetli bi baş ağrısı yorgunluk kemik ağrısı baş dönmesi öksürük ve yüksek ateşten dolayı acile gitmiştim test yaptılar hamile çıktım kaydirigubbakcemile3 benimde böyleydi sumoşcum

canım inş inş çok istiyorum var yaaa anlatamam ama siz beni anlıyosunz

bide bu aralar sanki adet olacakmışım gibi ara ara kaıklarıma ağrı giriyo ama öyle oluyomuş zaten dimi bayanlar :sm_confused:

bu ay kızlar hep beraber ovulasyon testi alalım nedersiniz mar ayı belki umutsuz bölümünü ortadan kaldırırız:teselli:

saracım ben bu ay almıştım ama hiç bir şekilde tutmadı çünkü onu yumurtlamdan bir gün önce yapcakmışız bende doktora gittim zaten yumurta oluşmuş bile yani geçirmiştim zamnı ama şimdi bende 3 tane daha var

bide bu aralar sanki adet olacakmışım gibi ara ara kaıklarıma ağrı giriyo ama öyle oluyomuş zaten dimi bayanlar :sm_confused:

çıkamadım bendekaydirigubbakcemile3 ayrılamıyorum ne yapayım. mervecim birkaç ay böyle hissetmen normal.

Ya arkadaŞlar bİde bİr Şey soracam ben bu ay duphaston dİye bİr İlaÇ kullandım geÇen İnternette okudum dİyokİ o İlacı kullanıp 3haftada adet olmazsanız yanİ 3 haftayı geÇİrİrsenİz hamİlesİnzdİr dİyo benİm 4 hafta oldu İnŞ doĞrudur da hamİŞİmdİr

inş. canım inş. hamişsindir

X