Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

--------------------------------------------------------------------------------

HAMİLE LİSTESİ

İSİM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bİrcan:
6.belenay :
7.sÜprİz_mucİze :
8.İNTERHAT:
9.MERVE85:

UMUT LİSTESİ

1.VİLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.RUFEYDA _SERRA
8:ROZALİN
9:KK70:İL-NUR
10.TATLİBEBEK
11.HLYMMS
12.lucian
13.nilüfer79
14.pinkrose

--------------------------------------------------------------------------------

KIZLAR YENİ LİSTE YAPIYORUZ.LÜTFEN İSMİ OLMAYANLAR BEN NİYE YAZILMADIM DİYE ÜZÜLMESİNLER ÇÜNKÜ BU İLK DENEME LİSTESİ LİSTE ORTAYA ÇIKSIN DİYE BİR KAÇ KİŞİYİ YAZDIK EKLENMEK İSTEYEN LÜTFEN SÖYLESİN HAMİLE ARKADAŞLARIMIZ DA SON ADET TARİHLERİNİN İLK GÜNLERİNİ ( SAT ) YAZARLARSA SEVİNİRİZ.ÖPÜLDÜNÜZ

ben ben ben

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.TATLıBEBEK
11.HLYMMS
12.lucian
13.nilüfer79
14.pinkrose
15. YEB2004
16.sumos23
17.benbilirim
18.ceyda_79
19.sultan49
20.merveburc
21.yasemennnn
22.huzeyfe
23.dyd

ekledim kızlar sizide hg...

kızlar ben şimdilik çıkıyorum. biraz dinleneyim. herkese iyiakşamlar...görüşmek üzere...

UMUT LİSTESİ

1.VİLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALİN
9:KK70:İL-NUR
10.TATLİBEBEK
11.HLYMMS
12.lucian
13.nilüfer79
14.pinkrose
15. YEB2004
16.sumos23
17.benbilirim
18.ceyda_79
19.sultan49
20.merveburc
21.yasemennn
beni yazmamıssınsenağlama

ama malesef işim var çıkmak zorundayım
yarın annemler ankaraya gidecek onlara yolluk hazırlıyorum canım
inşallah yarın akşam görüşürüz

slm kızlar ben aranıza daha şimdi katıldım 1 sene myrolan kullandım we bırakalı 3 ayı geçti ve bu ay çocuk sahibi olmak istioyorum heycanımı dindirmek için sizle konuşmak istioyorumm allah tüm çocuk isteyenleri çocuk sahibi etsin:):eek:

slm kızlar ben aranıza daha şimdi katıldım 1 sene myrolan kullandım we bırakalı 3 ayı geçti ve bu ay çocuk sahibi olmak istioyorum heycanımı dindirmek için sizle konuşmak istioyorumm allah tüm çocuk isteyenleri çocuk sahibi etsin:):eek:

hoşgeldin canım

meraba ben bu forumda biraz acemiyim anca çözmeye çalışıyorum konuları inceliyorum ama gerçekten çok gzel bir dayanışma var çok hoşuma gitti

meraba ben bu forumda biraz acemiyim anca çözmeye çalışıyorum konuları inceliyorum ama gerçekten çok gzel bir dayanışma var çok hoşuma gitti

kısa zamanda çözersin.burda çok güzel vakit geçiyor.

gerçekten öyle çok keyfli gözüküyor eee bide baya bilgili kişiler var 1senedir araştırıyorum yaşım genç ama artık anne olmak istiyorumm umarımm mutlu haberler veririm bu ayın sonu

X