Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hakcam sat trihini yaz canım bekliyorum ve sana sorduğum soruya cevap verirsen mutlu ve meshutttt olacammmkaydirigubbakcemile3

hoşbulduk rüfeyde serra iyiy canım bebiş sen nasılsın...hakça naptın canım dr ne dedi...

mutlu olur inşallah canım ya üzülme sende Allah ın emri ne yapalım bak bizde anamızı babamızı bıraktık geldik ellere karıştık dimi ama yerimseniben

hee cnm ben kendim evlenirken hiç ağlamadım havalarda uçuyodum yaşasın özgür kalıyorum diye:sm_cool:
bana noluyosa işte ağladım o gün kocacımda bi şarkı listesi yapmış insanın ağlayacağı yoksada ağlıyo işte:çok üzgünüm:

senin günün geçti dimi tatli bebek test yaptınmı(senide silelim kara listeden inşallah

bende hiç aglamadım çok zorladım kendimi ayıp olmasın diye ama olmadı işte :roflol:
mutluluktan aglayamadım napim
kendi dügününde aglamadın diye acısı çıkıyodur bence:roflol:
Allahtan benim görümce evli yoksa bnde aglardım heralde neyse ben yırtttim:teytey:

kızlar ben şimdilik çıkıyorum gelirim yine öptüm hepinizi.hakça sen yaz durumları ben okurum ok...

beryalcim canım eşim üniversitede öğretim üyesi o yüzden para almadı.
bizimkide yatmış uzanmış pozisyonu iyiydi doktor zorlanmadan ölçtü bir problem yok dedi darısı sizlerin başına inşallah.
canım benim Sat 12 Aralık

senin günün geçti dimi tatli bebek test yaptınmı(senide silelim kara listeden inşallah

ya aslında ben 23 günde bir regl oluyodum son iki reglim 25 gün üstüne olunca bugüne ayarladım olurum diye ama ....25 günüm bugün bekliyorum işte
sabah yaptım test tek çizgi
5 dk kadar sonra baktım ona tekrar 2. çizgi silik ama kendini belli ettirdi
bende bi umut bekliyom işte

hoşbulduk rüfeyde serra iyiy canım bebiş sen nasılsın...hakça naptın canım dr ne dedi...

canım doktorumuz herşeyin normal olduğunu söyledi Allaha şükür.Çarşamba günüde kısmetse kan sonuçlarını alıcaz darısı sizlerin başına inşallah.

tabi canım herşeyde bir hayır vardır içerisi temizleniyodur inşallah ben yine incirden şüpheleniyorum ama hayırlısı.....
geçen adet olunca bırakmıştım bu ay bilerek inciri kullanmadım canım ondanda değil anlayacağın bizde var bi yamukluksırnaşık şey

ikinci silikmi inanmıyorum çok güzelllllllllllllllllllllllllll süperrrrrrrrrrrrr bence kesin vardır arkadaşım canı gönülden istiyorum inşallah hamilesindir.:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…