Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bızde senı sevıyoruz belenay sen yat dınlen cnm
hg bırcan ben ıyım sen nasılsın

inşallah bir an önce tehlikeyi atlatıp aramıza dönersin Allah yardımcın olsun:Saruboceq:

çok güzel beryalcim eline sağlık

Kızlar selam, Bir şey soracaktım. Hamilelikte, nemlendiriciler, makyaj temizleyiciler vs. zararlı mı? Ben genelde Nivea ya da Loreal in ürünlerini kullanıyorum. Ama aklıma takıldı zararlı mıdır acaba? Bilginiz var mı?

ben sakıncalı değil diye biliyorum sadece saç boyası, orial gibi boyalar zararlı nemlendiricilerin bir zararı olmaz yada makyaj temizleyicilerin prespektüsünü oku istersen kullandığın kremlerin için daha da rahat eder

yok canım onların bir zararı olmaz cilde özellikle veriliyo, ama boya normaldede zaten çok tene uygulanmayan bişey. gerçi bizi bebekler takıntılı hale getirdi sende haklısın.fisfisfis

yaaaaa benim canım sıkıldı bu ayda sancılar başladıı offfffffff ooffffff nezaman görmüycem ben bu kırmızıları çok merak ediyorum görmemek nasıl birduygu.Çok üzgünüm çoook

adet sancıları çok olupta gebe kalan varmı bizim hamişlerdenkaydirigubbakcemile

canım ben varım ama o konuda hiçbir bilgim yok k.bakma:sm_confused:

Bilgi veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ben de hamile olduğumu öğrenmeden önce adet sancısı gibi sancılarım oluyordu hatta adet oolucam ama bir türlü olamıyorum diyordum, meğer gebelik kesesinin büyümesinden kaynaklanan bir ağrıymış hala da devam ediyor. Ümidinizi kesmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…