Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

HAMİLE LİSTESİ

İSİM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bİrcan:
6.belenay :
7.sÜprİz_mucİze :
8.İNTERHAT:
9.MERVE85:

UMUT LİSTESİ

1.VİLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.RUFEYDA _SERRA
8:ROZALİN
9İL-NUR
10.TATLİBEBEK
11.HLYMMS

KIZLAR YENİ LİSTE YAPIYORUZ.LÜTFEN İSMİ OLMAYANLAR BEN NİYE YAZILMADIM DİYE ÜZÜLMESİNLER ÇÜNKÜ BU İLK DENEME LİSTESİ LİSTE ORTAYA ÇIKSIN DİYE BİR KAÇ KİŞİYİ YAZDIK EKLENMEK İSTEYEN LÜTFEN SÖYLESİN HAMİLE ARKADAŞLARIMIZ DA SON ADET TARİHLERİNİN İLK GÜNLERİNİ ( SAT ) YAZARLARSA SEVİNİRİZ.ÖPÜLDÜNÜZ

Son düzenleme:
bu arada ben dun hastalandım bu aydakı butun umutlarım bıttı gelecek aya yenı bı sayfa artık
demek hsg den sonra hamıle kalmak pek bana gore degılmıs

ben ne hamıle ne de umut lıstesınde yokum artık oylece ortada kala kaldım

hakca dr a gıdıyomussun cnm bugun Allah yardımcın olsun hayırlı haberlerını beklıyoruz

kızlaar lısteye kaptırdı kendılerını benı duyan bılae yok

çitosum bu listedeki arkdaşları tanımıyoruz ki artık çoğu yok yani gelmiyolar bence bu yeni listeden devam edelim kuşum bak yeni liste yaptım ben .

çitosum bu listedeki arkdaşları tanımıyoruz ki artık çoğu yok yani gelmiyolar bence bu yeni listeden devam edelim kuşum bak yeni liste yaptım ben .

canım bende çoğunu bilmiyom ama sonra giripte listede kendilerini görmezlerse ayıp olmasın

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan:
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.MERVE85:

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.RUFEYDA _SERRA
8:ROZALıN
9ıL-NUR
10.TATLıBEBEK
11.HLYMMS
12.lucian
13.nilüfer79
14.pinkrose

KIZLAR YENı LıSTE YAPIYORUZ.LÜTFEN ıSMı OLMAYANLAR BEN NıYE YAZILMADIM DıYE ÜZÜLMESıNLER ÇÜNKÜ BU ıLK DENEME LıSTESı LıSTE ORTAYA ÇIKSIN DıYE BıR KAÇ KıŞıYı YAZDIK EKLENMEK ıSTEYEN LÜTFEN SÖYLESıN HAMıLE ARKADAŞLARIMIZ DA SON ADET TARıHLERıNıN ıLK GÜNLERıNı ( SAT ) YAZARLARSA SEVıNıRıZ.ÖPÜLDÜNÜZ

Son düzenleme:
kızlar benıde yazın lısteye.bu arada yenı duydum inciri kesip zeytinyagında bekletıp bı gece sabah eşlerimşze yedırıyoruz spermler super oluyormus deneyelım bakalım

canım bende çoğunu bilmiyom ama sonra giripte listede kendilerini görmezlerse ayıp olmasın

hayır canım niye ayıp olsun ben ne zamandır burdayım çoğu yok hem listeyi güncelleyelim hem de yeni katılanları ekleyelim .bence bu yeni den devam edelim her gelen beni de ekleyin diyo ama liste o kadar uzun ki.bu yeni liste daha iyi olur katılanları da sırayla ekleriz hemde liste kendi kendine yenilenmiş olur. sonrada belenaycığımda listeyi alır ilk sayfaya koyar.daha iyi olur.

ıyım cıtosum yaaa dun hastalandım ben
sen nasılsın bebek uzmuyo demı senı

selam kızlar nasılsınız evden çıkmak üzereyim benide umut listesine yazın olurmu öpüyorum hoşçakalın kızlar

selam kızlar herkezin geçmiş mevlit kandilini kutlarım..Allah tekrarlarını nasib etsin hepimize işallah:Saruboceq:
beryalcim eline sağlık tatlışım.uzun zamandır bu listeye ihtiyacımız olduğunu düşünüyordum..
hamile kalmak isteyenler buraya:)))
benide ekle kuşum..ben eklemeyi beceremem şimdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…