Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ıyım cıtosum yaaa dun hastalandım ben
sen nasılsın bebek uzmuyo demı senı

tühh hastamı oldun neyse önümüzdeki maçlara bakalımsırnaşık şey
morelini bozmayasın sakın biz iyiyiz teyzesi buhafta kontrolümüz var gamyoncuiremsu

beryal sen listeyi güncelle ozaman tatlım yeni gelenleri aynı listeden sen devam edersin

merhaba arkadaşlar ben de aynı dertten müzdaribim umarım bizim de sağlıklı bebişlerimiz olur sana da şimdiden hayırlı olsun citos 2903 bebişin sağlıklı sıhhatlı hayata gözlerini açar

merhaba arkadaşlar ben de aynı dertten müzdaribim umarım bizim de sağlıklı bebişlerimiz olur sana da şimdiden hayırlı olsun citos 2903 bebişin sağlıklı sıhhatlı hayata gözlerini açar

merhaba canım sağol iyi dileklerin için darısı başına inşaalaha.s.

inşallah canım dün mevlüt kandiliydi dualarımızı ettik bakalım hayırlısı bu arada hepinizin geçmiş kandili ve kadınlar günü kutlu olsun

sağol canım seninde kutlu olsun sen ne zamandır bebiş istiyorsun kendini biraz tanıtırmısın:1hug:

sağol canım seninde kutlu olsun sen ne zamandır bebiş istiyorsun kendini biraz tanıtırmısın:1hug:

6 aydır canım benim prolaktin seviyem yüksek çıktı şimdi ilaç kullanıyorum doktorum fazla yüksek değil dedi ama ilaçla düşürülecek bişeymiş ama bu prolaktinin yükselmesini herşey etkiliyor sıkıntı stres onun için gayet relaks olmak lazım. İşte 20 gün sonra falan doktor kontrolüm var ah bir de şu içtiğim ilaçlar beni rahatsız etmese çok süper olacak ama hem uyku hem iştahsızlık veriyor

6 aydır canım benim prolaktin seviyem yüksek çıktı şimdi ilaç kullanıyorum doktorum fazla yüksek değil dedi ama ilaçla düşürülecek bişeymiş ama bu prolaktinin yükselmesini herşey etkiliyor sıkıntı stres onun için gayet relaks olmak lazım. İşte 20 gün sonra falan doktor kontrolüm var ah bir de şu içtiğim ilaçlar beni rahatsız etmese çok süper olacak ama hem uyku hem iştahsızlık veriyor

canım gayet sakin olmalısın prolaktin benimde ara ara yükseliyordu ilaçla düştü kafaya fazla takmamaya çalış biraz zor ama bunu başarırsan bebişin sana çabuk gelir inşaalah:nazar:

--------------------------------------------------------------------------------

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan:
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.MERVE85:

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.RUFEYDA _SERRA
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.TATLıBEBEK
11.HLYMMS
12.lucian
13.nilüfer79
14.pinkrose

--------------------------------------------------------------------------------

KIZLAR YENı LıSTE YAPIYORUZ.LÜTFEN ıSMı OLMAYANLAR BEN NıYE YAZILMADIM DıYE ÜZÜLMESıNLER ÇÜNKÜ BU ıLK DENEME LıSTESı LıSTE ORTAYA ÇIKSIN DıYE BıR KAÇ KıŞıYı YAZDIK EKLENMEK ıSTEYEN LÜTFEN SÖYLESıN HAMıLE ARKADAŞLARIMIZ DA SON ADET TARıHLERıNıN ıLK GÜNLERıNı ( SAT ) YAZARLARSA SEVıNıRıZ.ÖPÜLDÜNÜZ

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca :
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan:
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.MERVE85:

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.RUFEYDA _SERRA
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.TATLıBEBEK
11.HLYMMS
12.lucian
13.nilüfer79
14.pinkrose

KIZLAR YENı LıSTE YAPIYORUZ.LÜTFEN ıSMı OLMAYANLAR BEN NıYE YAZILMADIM DıYE ÜZÜLMESıNLER ÇÜNKÜ BU ıLK DENEME LıSTESı LıSTE ORTAYA ÇIKSIN DıYE BıR KAÇ KıŞıYı YAZDIK EKLENMEK ıSTEYEN LÜTFEN SÖYLESıN HAMıLE ARKADAŞLARIMIZ DA SON ADET TARıHLERıNıN ıLK GÜNLERıNı ( SAT ) YAZARLARSA SEVıNıRıZ.ÖPÜLDÜNÜZ

slm tatlım biz iyiyiz sen nasılsın Şeniz

canım sağol bende iyiyim kursa uğruycam anneme gidicem yeğenlerimi gezdiricem çok işim var kendinize iyi bakın olurmu .liste çok güzel olmuş elinize sağlık.inş hamişler bölümüne çok geçmeden geçeriz hayırlısıyla inşş.a.s.

canım sağol bende iyiyim kursa uğruycam anneme gidicem yeğenlerimi gezdiricem çok işim var kendinize iyi bakın olurmu .liste çok güzel olmuş elinize sağlık.inş hamişler bölümüne çok geçmeden geçeriz hayırlısıyla inşş.a.s.

sana iyi eğlenceler tatlım inşaalah tez zamanda senin adını hamile listesine kendi ellerimle yazarım:1hug:

merhaba arkadaşlar ılk denemede tuttu ama duşuk yaptım,yıne denıcez bende hamıle kalmak ıstıyyyorrum

X