Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hepinizin kandili mübarek olsun canlarım rabbim bu gün ve gece yapacağınız bütün duaları katında kabul etsin inşallah birbirimize bol bol dua edelim inşallah

herkese selaaaaaam ben yeni geldim aranıza..geçen nisanda evlendim 4aydırda bebek istiyoruz dün adet olmam gerekiyordu hala olmadım test yapmaya korkuyorum bugün yapsam belli olur mu acaba???? lütfen biri bişey söylesin yazılarda tatlı bebeğinde benim gibi olduğunu test yapmayı beklediğini okudum..tatlı bebek test yaptın mı noldu bizede haber veeeeeer

hoşgeldin daisy ,sen hala burdamısın koooş test yap valla ben günüm gelmeden yapıyorum keşke 1 gün geçsede görsem bende ahhhhh ahhhhhh.bizede haberlerini .herhangi bir belirtin falanda varmı gerçi erken ama belirti için.hemen yaaapppp:CüvCüv:

hııııııııııımmmm kimse yok gabilam ben gidim yine gelirimgamyoncuiremsu

herkese hayırlı cumalar
hakçacım yine görüşemedik bebiş nasıl sen nasılsın?
alincim hayırlı haberlerle dönersin inşallah meleğin sıkı sıkı tutunur sana:Saruboceq:
derinlik tebrik ederim rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar::Saruboceq:
belenay duydun mu canım bebişin kalp atışlarını merak ettim ne zamandır denk gelemedik?
maattan ses yok yine-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
vildan dilnur yeb nilüfer hlymms sizler nasılsınız?
çitosum beryal bircan siz nasılsınız bebişler nasıl üzüyolarmı bakiim bebişler annelerini:emir_bebek::emir_bebek:

iyiyiz canım allaha şükürler olsun sen nasılsın bebiş nasıl. bebişin cinsiyeti belli oldumu canım. :nazar::nazar:

mevlidkandili.jpg

beryalcim paylaşımın için sağol.sen nasılsın?bebişin nasıl?
hakcam sağol canımm bebişte bende iyiym şükür.sen ikili test olacaktın ne oldu?? yaptırdınmı? neler yapılıyo ve ücreti ne banada bilgi verirmisin tatlım.öptüm bebişine ve kendine iyi bakk. :emir_bebek::nazar:

beryalcim paylaşımın için sağol.sen nasılsın?bebişin nasıl?
hakcam sağol canımm bebişte bende iyiym şükür.sen ikili test olacaktın ne oldu?? yaptırdınmı? neler yapılıyo ve ücreti ne banada bilgi verirmisin tatlım.öptüm bebişine ve kendine iyi bakk. :emir_bebek::nazar:

beryalcim iyi olmanıza sevindim:nazar::nazar:. canım kısmetse yarın olacak ikili test,ben dönünce inşallah güzel haberler veririm sağlıkla bebişimizi görürüz inşallah. ben yazarım sizlere...görüşmek üzere:1hug:

belenaycım canım topiğe uğramışsın görüşemedik.nasılsın canım?bebişin nasıl?
canım Allah senin ve hepimizin dualarını kabul etsin inşallah:Saruboceq: kendine iyi bak...

psp066atiyeam6.gif
kandiluy9.gif

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır.
Hayırlı kandiller...

Son düzenleme:
Amin hakçacım tsk ederim seninde kandilin mübarek olsun
Haftasonu ya onda gelemedim buralardayım yani:eek:

X