Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

heheehe...:roflol:
ben bide çalışıyorum..yani ne derece kriz olduğunu bikere daha bu tooppikte ispatlamış bulunmaktayım..
büttün gün buraya takılıyorum düşünün yanii)))))
vallahi hiç işimiz gücümüz yok..bebiş yapmayıda beceremedim gıııı...
bari o olsa bi amacımızda olurdu..
neyseee sen napiynnn kocişin gitti kuruldun dimi pc başına:hooray:

ha şöyle buluşabildik sonunda birimiz giriyo birimiz çıkıyosırnaşık şey

ben bu ilacı hiç kullanmadım ..cevap verende olmamaış bebeişim ya..kullanan yok galiba nurrr

buseferde dilnurr gözükmüüyoo...ben bazen kullanıcı paneline neyin gidiyom ama geliyorum hemencikk...buralardayım yaneee

siz inşaat malzemeleri satmıyormuydunuz canım benim babamda müteahhit de sizin işler bahardan sonra açılır merak etme bu mevsimde inşaat işi okadar aktif yürümüyo biliyosun

canım gitmeden yazim dedim benim sol yumurtalığımda kist vardı 2 tane çok büyük onlarla beraber mecburen alındı ameliyatta geçen yıl.yani 10 ay oluyo ameliyat olalı.

çookk geçmişolsun beryalcimm...
demek ki yüce rabbim verdimi veriyor işte bebişiii...kurtulmuşsun ama çok şükür canımm.:lepi:

hadi bizde tatlıbebeğe katılalım streslerden ve kilolardan kurtulalımkaydirigubbakcemile2hihoyyyt:teytey::teytey::teytey:

siz inşaat malzemeleri satmıyormuydunuz canım benim babamda müteahhit de sizin işler bahardan sonra açılır merak etme bu mevsimde inşaat işi okadar aktif yürümüyo biliyosun

evet canım şu mart ayında falan açılır yavaş yavaş dedk artık..buay sonu falan...yazın beni bulamazsınız valla şimdi tadımı çıkarın :lepi::lepi:
ama arada girmezsemde çatlarım yaaa..hamiş kalcaz bebeişlerimiz ne aldıklarımızı falan göstercezz dimi ama....ay belki işi bırakırım daha çok burda olurum amakaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile2
hadi bizde tatlıbebeğe katılalım streslerden ve kilolardan kurtulalımkaydirigubbakcemile2hihoyyyt:teytey::teytey::teytey:

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
HAYDEEEE BEBİŞLERİM YEEEEAAABBBAAAA:teytey::teytey::teytey:

ben bu ilacı hiç kullanmadım ..cevap verende olmamaış bebeişim ya..kullanan yok galiba nurrr
valla ben duymadım bile sanırım herkesde aynıki kimse cvp vermemiş
her duyduğunuzu kullanmaya çalışmayın arkadaşlar ya sonuçta hepsi kimyasal eğer kullancaksanızda onu doktora gösterin sakıncası varmıdır size uyarmı öğrenin öyle kullanın derim.Ben bu konularda biraz pimpirikliyimdeyerimseniben

rozalin ikimizi talihli seçmiş kız nilüfer hadi yine iyiyiz kıza Allahmı söyletti nedir şimdi dahada heveslendim inşallah öyle olurhihoyyythihoyyythihoyyyt

Ayyy evtt yaaa...allah söyletti galibbaaa..
Valla bende duyunca bile heyecanlanıyorummm..
Kız bide hamile kalırsak valla kalpten gidecez biz bu gidişlee..

rozaa içine doğan olurmu????
canım işallahh olur dile benden ne dilersenşakkıdı

öpcem valllaaaa:1hug:
o güzel parmaklarından ball damlamış.....
:1hug:

vallaa bide hamile kalsam ayy sevinçten uçarım vallasositosositosositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…