Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çok teşekkürler beryalciğim...
demek tonbalığı civa içeriyor demek..bende tonbalığına bayılırımm hep alırım yaa.
gerçi bütün balıkları severişm elimde olsa hergün yerim bile...ama kim yapcekk yaa..işte balık yemeğe hep dışarı çıkarız 15 günde bir falan..
ama hamiş kalırsam haftada iki kez çıkarır belki kocişşşş...
yada bana yaptırır iflas etmemek içinsırnaşık şey ama bende hamiş olcem kokuya duyarlı olcem yapamam yaaa..bebiş için yapcak artıkın:CüvCüv:
ohh yaşadık valla kızlar hamilelikte amma naz yaparız ohhh

canım ne olur umutsuz olma.bak ben tek yumurtalığımla bile hamile kaldım.bu ay olmaz bir dahaki ay olur.ilk önce hayırlı ve sağlıklı bebek dile rabbimden .allah zamanı gelince sana da yolluycak meleğini ne olur üzülme tamammı.iyi düşün ve iyi olsun herşey :1hug: Şeniz

tek yumurtalığınmı vardı canım??neden doğuştanmı???

doktorlar bazen unutabiliyo ama bazı besinler varki herkes tarafından bilinen .mesela balık et süt ürünleri falan bunları çok tüketmek gerek.yani en azından hafta da 1 balık.haftada 1 kez et köfte yada tavuk yemeli.bol bol su (günde en az 2 lt. ) taze sıkılmış meyve suyu.taze sebze meyve ..süt ürünleri.ayrıca destek olarak fındık fıstık ceviz badem antep fıstığı gibi çerezler .kuru kayısı ,kepek ekmeği haftada 3 kezden fazla olmamak şartıyla maden suyu..bunlar tavsiye edilen beslenme şekli. ..şimdiden bilginiz olsun hamilelik boyunca bunları bol bol tüket dedi doktorum .hem sağlıklı hemde bebeğe faydalı besinler bunlar.. bu arada doktorumun uyardığı noktalarda var çiğ et gibi yiyecekler çiğ köfte salam sosis iyi pişmemiş et.iyi pişmemiş yumurta ve pastörize edilmemiş süt ve süt ürünlerini asla ve asla yeme dedi. umarım faydası olur sizlerede.

nurhayat canım naberr ..bence sende hamiş olcan buay ...bak onagöre yoksun diye yazmadım..ama gelmişsin bak bundada bi hayrr vardırr....
ona göre iii çalış bebeişimmmm ya içime doğduu

kız nilüfer şu ruh halini değiştir sen neşelisin surat agresif insanı korkutcekkaydirigubbakcemile3

ya kızlar bişi sorcam prolaktın degerı naç olması gerekıyo yanı en azı ve en fazlssı kaç sizin kaçtı mesela ??

çok teşekkürler beryalciğim...
demek tonbalığı civa içeriyor demek..bende tonbalığına bayılırımm hep alırım yaa.
gerçi bütün balıkları severişm elimde olsa hergün yerim bile...ama kim yapcekk yaa..işte balık yemeğe hep dışarı çıkarız 15 günde bir falan..
ama hamiş kalırsam haftada iki kez çıkarır belki kocişşşş...
yada bana yaptırır iflas etmemek içinsırnaşık şey ama bende hamiş olcem kokuya duyarlı olcem yapamam yaaa..bebiş için yapcak artıkın:CüvCüv:
ohh yaşadık valla kızlar hamilelikte amma naz yaparız ohhh

canım hamilelikte öle her balıkta faydalı değilmiş biliyomusun levrek çipra somon balığı faydalıymış.ton balık ta konserve olarak hafta da 1 kutu öneriliyo fazlası zararlıymış.midye de çok zararlı mesela ben midye yi çok severim ama yasak.çünkü midye denizdeki en ağır metalleri yiyen bir canlıymış aynı kılıç balığı ve köpek balığı gibi.bu tür dip balıklarıda zaraalı bilginiz olsun.bu arada balık ızgarada pişirilirse daha faydalı ve sağlıklı.hamilelikte tavada yağda pişirilen balık çok ağır ve kokulu oluyo.bu dönem burnumuz çok hassas ya severek yenilen balıktan bile tiksine biliniyo.o yüzden başka biri tarafında balık pişirilip size sunulsun.koku herşeyden soğutabiliyo insanı bu dönemde.

Son düzenleme:
neyse bende kalkim artık azhareket yapim sonra görüşürüz herkesleri Şenizöptüm hoşçakalın

nurhayat canım naberr ..bence sende hamiş olcan buay ...bak onagöre yoksun diye yazmadım..ama gelmişsin bak bundada bi hayrr vardırr....
ona göre iii çalış bebeişimmmm ya içime doğduu

Canım ya :1hug: seviyom kız senilaelaelaelaelae valla lafta çok çalışıcıcam diyomda yine tembelliğim tuttu-tatlicadiarzu- geçmişi okuyodum bende..Yumurta arayışın azimle devam ediyo helal sana valla ara ara:eek: yumurtlamanın belirtisi akıntı ve kasıklarda ağrı falanmış ya, bende bu ay hiç o belirtiler olmadı 12 14 16. günlerde yani. Bugün biraz kasıklarda ağrı var. Bi de Kızlar şey sorucam Ceocolin vajinal krem kullanan varmı Doktorum antibiyotik olduğunu,küçük bi yara olduğunu onun için verdiğini söylemişti.Ama onu kullandım adetimin zamanı şaştı kendini.. Kullanan varsa ondan olabilirmi acabaCADIARZUfisfisfis internetten baktım öyle bi yan etkisi yok.

merhaba bayanlar bebişler bugün nasıllarsınız :kahve:

biz sinemaya gitcez kızlar şimdi yerayırttırdım..çok canım sıkılıyooo yaa..çoluk yok cocuk yok amaçsızcaasenağlama
şimdiden gidelim ki yarıun bigün bebiş biletini alıp gelince biyere gidemeyiz valla kızlar...hele sinema falan nerdeeeeee..valla kimbilir kaç sene gidemeyiz dimiii....şimdi hesapta yapamadım vallakaydirigubbakcemile3..kaç sene gidemeyik acabakaydirigubbakcemile2

valla ablam 4 sene aradan sonra en son bu yıl kurban bayramında istanbula gelmişti gece 10 matinesine gidebilmişlerdi 2 tane 1 er yaş arayla canavarı var ankarada oturuyo gerçekten bebek olduktan sonra çok zor

merve yi farkettim de mucize ve sürpriz i bilmiyodum ne güzel Allah hepsine sağlıkla
kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşaallah

amin canım sağolasın darısı olmayanların başına

arkadaşlar günaydın hepinize yaa kızlar moralim çok ama çok bozuk biraz önce dayımın kızı aramış oğlu oacakmış manyakmıdır nedir allahım yarabbim dedim arkadaşında kız oluyo diyoki üzülmüyomu kız oluyo diye yani vallaha ben bu milleti anlamış değilm yani nasıl düşünürle kzı oğlanı günah vallaha ya günah dedim neden kız olunca üzülmekmi lazım çok saçma sonra arkadan yengemm çocuk yokmu niye yapmıyosun ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yeter valahi yetr deli olacam artık ben zaten bu yüzden hiç kimseyle görüşmüyorum dum yaaaaaaa çok mutsuzum ne olur yardım edin

saçmalık kötükedihüso

ya bişi sorcam adete bikaç gün kala evde yapılan idrar testinde sonuç görünürmü zor bekliyom var ya şu son günler geçmek bilmiyo bir türlü çok heyecanlıyım

valla ben yaptım canım çıkmadı yahu diyodum niye olmuyorum gerçi hapı yeni bırakmıştım ama bunalıma girecektim nerdeyse.geçenlerde tesadüfen bi kan testi sonucu öğrendim hamile olduğumu evde bitane test var yapmıyorum inadına delikafadulden

bide bu evde yapılan kaset testleri adet günü geçtikten sonra yapmak gerekliymiş yoksa çıkmazmış yüzdesi az olduğu için bende bilmiyom ya 2 haftada bi yapıyodum :lepi:

kızlar bende çıkıyorum :eek: uykum geldi sonra girmeye çalışırım öptüm hepinizi. Şeniz

X