Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

mrb canım ya citosu kaçırmışım sen varsın dedim ama duruma bakılırsa senide kaçırdım gerçekten geri gelcen ama dimi:çok üzgünüm:
Bu arada diğer arkadaşlar hepinize merhabalar nasılsınıza.s.

hoşgeldin anam Şeniz
bacılarıma yakalandım ülee msn deyim :bbo:
işim var işimi yapamıyom telefonla beni çağırıyolar illa gel diyekafamçokkarıştı
ne menen bişeymiş şu internet:1closedeyes:

Dünde aynı şey bana oldu 5 kişiyle aynı anda muhabbet:bbo:
Bazende diyorum olmasa napardım kile lak lak yapardım saatlercesırnaşık şey

ne gibi canııım

ölüm orucu diyetine başladımdelikafadulden
zayıflıycama.s
amaaa geline bak görümcesi evleniyo diye iğneden ipliğe dönmüş dedirtecemsırnaşık şey
seviniyom sanmasınlar-tatlicadiarzu-
düğündede oynuycamsüprizzzzz
aslında oynamıycaktım ama görümcem"" boşverin siz oynasanızda ben evleniyom oynamasanızda kurtlarınızı dökün"" dedi:roflol::roflol:

Şu diyetten bana yaptırsana bu gidişle şişko olacamkaydirigubbakcemile2
Bu arada bu görümcen görücü usulu evlilikmi yapıyo yoksa severekmı gıı:uhm:
Ayrıcana düğünde de oyna tabi birikmiş kurtları toptan dökmüş olursun:teytey::roflol::roflol:

görümcem görücü usulü evleniyo cnm
2 ay önce bakmaya gelmişler tavsiye üzerine 2 aydır hergün telefon hergün geldiler yok dedikleri halde
oğlan kızı beğenmiş ya o kız olacak yada evlenmem demiş yemeden içmeden kesilmiş
anası halası teyzesi geldi nasıl yalvarıyolar kızı verin diye
kaynatam kovuyo yine geliyolar
kangaldan aramayan kalmadı oğlan tarafı çok iyi verin diye
istanbul diye vermek istemiyolardı evin en küçüğü olduğu için çok düşkünlerdi
en sonunda görümcemde kabul etti verdiler :nazar:

aynı şey benim kız kardeşimin başınada geldi ama inşallah o iyi çıkar
bizim damadıda öve öve bitiremediler ailesinide ama hiçde iyi çıkmadı sümsük:dilcikar:
Bizim kıza deli divane oldu ama iş yok gülüm bizimkinde iş yok

ayy canım kardeşine üzüldüm
herkes alnına yazılanı görecek o olmasa başka bi sümsük olurdu allah sabır versin

bilemiyom valla kimsenin içine girmeyince bilinmez köprüyü geçene kadarda olabilir

Meraba canım naber
iyiyim canım ama hiç bişey istemiyo canım 3 4 gündür evde doğru düzgün temizlik bile yapmıyorum kabadan toplayıp geçiyorum bu hastalık pasaklı yaptı beni ya canım hep yatmak istiyomirmirmirmir
Kocişte akşam gelince herşeyi aksatıyonda bir bilgisayarı aksatmıyon maşallah diyosırnaşık şey

aynı şey benim kız kardeşimin başınada geldi ama inşallah o iyi çıkar
bizim damadıda öve öve bitiremediler ailesinide ama hiçde iyi çıkmadı sümsük:dilcikar:
Bizim kıza deli divane oldu ama iş yok gülüm bizimkinde iş yok

Ayy Allahım kimsenin evine huzursuzluk vermesin. Senin kız kardeşinede mutluluk huzur verdin dil-nur, vildancım siz araştırdınızmı oğlanı ama inşallah o ve bütün yuva kuranlar çok mutlu olurlar

herkese slm naber kıslar
ben dün girdim topiğe tam yazıcaktım elektrikler kesildi yine benneyaptımkigelincede açmadım zaten dişim ağrıyo midem bulanıyo biri bitiyo biri başlıyo ya allah yardımcım olsun ilaçta alamıyorus:çok üzgünüm:
vildan hakça beryal dilnur yeb diğer arkadaşlar sizler nasılsınız

ayy canım kardeşine üzüldüm
herkes alnına yazılanı görecek o olmasa başka bi sümsük olurdu allah sabır versin

bilemiyom valla kimsenin içine girmeyince bilinmez köprüyü geçene kadarda olabilir
Valla öyle canım alın yazısı işte
ben benimkiyle okulda tanıştım severek evleniyom diye beni hiç onaylamıyodu akrabalar
bu uzağa gitti bunuda memleketlinize verin dediler tabi buarada onlarda bizim eve musallat oldu sonunda kızın aklını çeldi ben hiç istememiştim ama oldu
ben 4 sene nişanlı kaldım kardeşim 4 ay ve bu durumda benden 2 ay önce jet hızıyla evlendikaydirigubbakcemile3
Sonradan hata olduğunu herkes anladı ama geç oldu:1no2:
Belki aralarında anlaşıyolar onu tamda bilmiyorum ama damat aileme karşı çok saygısız kendini ne sanıyosa salak:dilcikar:

X