Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

delirecem yaw tam çenemin ortasından sivilce çıktıÇok üzgünüm çoook
simetriyide bozmamış tam ortada

bizim dilnur uyanamadı galiba kız kalk uyan akşam olucak nerdeyse

citos almanyadaki ablama yakalandım yine

citooooooosss nerdesinnn

Son düzenleme:
vildan adet oluyormuş gibi akıntım var demişsin kahverengimi kırmızımı regl tarihin neydi

vildan adet oluyormuş gibi akıntım var demişsin kahverengimi kırmızımı regl tarihin neydi

açık sarı canım rengi
her zaman vardı akıntım ama bu ay biraz fazlalaştı sürekli çamaşır değiştiriyorum içim rahat etmiyo namaz kıldığım için

açık sarı canım rengi
her zaman vardı akıntım ama bu ay biraz fazlalaştı sürekli çamaşır değiştiriyorum içim rahat etmiyo namaz kıldığım için

Ahh o akıntı varya benim normalde sarı olur çalıştığım için durmadan günlük pedleredn kullanıyorum. Şimdide kahve ve kırmızlı geliyor ama adet gibide değil. Anlayamadım gitti kasık agrısıda 3 gün önce vardı şimdi geçti arkadaş sormuştu ama incir kürü yapıyormusun

yok canım incir kürüne bi başlayamadım

kızlardan biri adet tarihimi sormuştu 17 martta olmam lazım kim sordu hatırlamıyorum ama buraya yazıyorum 17 mart

amin canım yaa allahtan hayırlıı olsun diyelim

yok canım incir kürüne bi başlayamadım

kızlardan biri adet tarihimi sormuştu 17 martta olmam lazım kim sordu hatırlamıyorum ama buraya yazıyorum 17 mart

Bu arada namzalarını Allah kabul etsin bizler içinde dua et ve regl tarihini ben sormuştum

Bu arada namzalarını Allah kabul etsin bizler içinde dua et ve regl tarihini ben sormuştum

sırnaşık şeysırnaşık şey senmi sormuştun isabete bak
amin cnm teşekkür ederim sizlerede dua ederim cnm:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar şimdilik çıkıyorum 1-2 saate yine gelecem hepinizi seviyom iyiki varsınız görüşürük by byy

kızlar şimdilik çıkıyorum 1-2 saate yine gelecem hepinizi seviyom iyiki varsınız görüşürük by byy
mrb canım ya citosu kaçırmışım sen varsın dedim ama duruma bakılırsa senide kaçırdım gerçekten geri gelcen ama dimi:çok üzgünüm:
Bu arada diğer arkadaşlar hepinize merhabalar nasılsınıza.s.

nereye gittiniz millet bugün toz olmuş burdan herkessırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…