Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Tilki ormanda nefes nefese koşuyormuş. Karşısına çıkan kaplumbağa:

-'Tilki kardeş ne bu telaş?'

-'Ormana maliyeciler gelmiş' demiş tilki. 'Şimdi bir

bakarlar bende kürk, hanımda kürk, çocuklarda kürk, dünyanın

vergisini yazarlar...'

Bunu duyan kaplumbağa telaşla yürümeye başlamış. Onu

telaşlı gören leylek:

-'Hayrola kaplumbağa kardeş ne bu telaş?' diye sormuş.

-'Maliyeciler ormanda' demiş kaplumbağa. 'Bende ev,

hanımda ev,çocuklarda ev, yakalanırsak dünya vergi alırlar.'

Leylek de hemen uçuşa geçmiş. Ağaçların üzerinden maymun seslenmiş:

-'Leylek kardeş, ne iş? Bu ne acele?'

-'Vergi memurları herkese ceza yazıyormuş. Bende

yazlık, hanımda yazlık, çocuklarda yazlık, vergi borcundan

batarız...

' Maymun bunu duyar duymaz bağırarak ağaçtan ağaca atlamaya

başlamış. Biraz ilerledikten sonra durmuş. Kendi kendine:

-'İyi de ben niye kaçıyorum ki?' demiş. Benim kıçım

açık, hanımın kıçı açık, çocukların kıçı açık...'

hlmmys çok güzel bi fıkraydı vallahi geldi ha keyfimiz yerine herkese mrb ben geldimmmm

nezihemmm hoşgeldin canım inş allahın izniyle bu siteye giren hamile kalıyo uğurlu geliyo yani gördüğüm kadarıyla inş bizimde olur

ne olsunn bee citosuum iyiiym biiz bu ayy beklemedeyiiz bizim için dua edin kızlar inş bu ayy tutururuuz bebişi

ne habersin citoss nasıl gidiyo bakiyim bebişinle aa bu arada cinsiyetini öğrenmene daha varmı

hlymms fıkran çok komikti kaptın repi sırnaşık şey

hakcacım kahvaltımı yaptım az yedim nişanda göbeğim olmasın diye aferin bana a.s

yebcim cezanı citos kesmiş bende diycektimki yanlış adama kestiriyon o insana acımaz kıs sürüm sürüm süründürür ben kesiyim diycektim geç kalmışım neyse hakkına razı ol :roflol:

öyle kuru kuru gülmek beğendim yazmak yok hadi bakalım pamuk eller repe elinizi korkak alıştırmayın kriz bizim repleri etkilemesin verin bakıyım hlymms ye repleri

begendıgınıze sevındım sumos hg cnm bıraz olsun gul guzlerınınzı guldurduysem ne mutlu baaga

büşracım felaket tellalcısı gibi olmayım ama canım sen fazla ümitlenme
ben geçen sene yaptırdım değerlerim 0. 350 çıkmıştı hamileyim diye nasıl seviniyom koskoca sıfırı görmemişim ne bozulmuştum ama

mrh nasılsın canıım yaaaa okumadım heralde sende bebiş varmıydı canım

kizlar merhaba ben de araniza yeni katiliyorum 1.5 yillik evliyim ve bende cocuk istiyorum fakat evlendigimden beri korunmama ragmen daha hamile kalamadim doktora gittim herseyim normal sinirlar icinde cikti insallah artik hamile kalirima.a.s.

citos bende bi akıntı var sanırsınki adet oluyom yaaa bu ne yaaa
sağ yumurtalığımın ordada ağrı var tok bir ağrı yani

neyim var dohtur hanım ölecekmiyim:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…