Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar nasılsınız.bişey sorcam ya hsgden sonra adet gecikiyomu kızlar

bennn çıkıyrummm kızlarrr inş bir dahaki açışımda hamileee haberlerinizi alırım hepinizi:1hug: öptüm bysssss

ne olsunn bee citosuum iyiiym biiz bu ayy beklemedeyiiz bizim için dua edin kızlar inş bu ayy tutururuuz bebişi
canım ben her akşam dua ediyom hemkendime hemde burada bulunan ve bebiş isteyen arkadaşlarım için hayırlı evlat olsun diye

ne habersin citoss nasıl gidiyo bakiyim bebişinle aa bu arada cinsiyetini öğrenmene daha varmı
canım cinsiyetine daha var ama içimdeki ses erkek diyor çin takviminede baktım ordada erkek çıkıyor

hlymms fıkran çok komikti kaptın repi sırnaşık şey

hakcacım kahvaltımı yaptım az yedim nişanda göbeğim olmasın diye aferin bana a.s

yebcim cezanı citos kesmiş bende diycektimki yanlış adama kestiriyon o insana acımaz kıs sürüm sürüm süründürür ben kesiyim diycektim geç kalmışım neyse hakkına razı ol :roflol:
aman kankişim gelmiş bana iltifat edermişşşş kötükedihüso

ya bende içiyorum ama çok şükür hiç bir şey olmadı inş olmaz da inş bebeişim olur bu ay sizede haber veririm sevine sevine ayyy o gün aklıma geliyoda kesin deli oluruma sevinçtenkaydirigubbakcemile3

ya bende içiyorum ama çok şükür hiç bir şey olmadı inş olmaz da inş bebeişim olur bu ay sizede haber veririm sevine sevine ayyy o gün aklıma geliyoda kesin deli oluruma sevinçtenkaydirigubbakcemile3

sevıcten cok hoplayıp zıplama düşürürsun sona

citos bende bi akıntı var sanırsınki adet oluyom yaaa bu ne yaaa
sağ yumurtalığımın ordada ağrı var tok bir ağrı yani

neyim var dohtur hanım ölecekmiyim:bbo:

yumurtalar çatlıymıyor gıııı kuluçkaya yat civcivler gelsin sırnaşık şey
yok anam ölmiycen merak etme sürünücen ben süründürcem senikötükedihüsokaydirigubbakcemile

geçen ay 2sinde oldum.ama genelde bikaç gün önceden oluyodu daha olmadı bekliyorum.

vildengel canım incir kürü içiyorum hlymms bak onu hiç düşünmememiştim zaten zor buluyorum akıllı uslu sevineyim dimi yani

yumurtalar çatlıymıyor gıııı kuluçkaya yat civcivler gelsin sırnaşık şey
yok anam ölmiycen merak etme sürünücen ben süründürcem senikötükedihüsokaydirigubbakcemile

heheh ben kuluçkaya yalnız yattım horuzum kümesi terk etti-tatlicadiarzu- nasıl özene bezene folluk hazırladıydım bi görsen :bbo:

kızlar benden sıze bı fıkra daha .......

Bebek gibi
Huzurevinin bahçesinde iki tonton yaşlı adam bi banka oturmuş
laflıyorlarmış:

"Aaah ah... Yaş oldu 73. Elim ayağım tutmuyor, her tarafım ağrıyor. Benle aynı yaşta değil misin sen? Kendini nasıl hissediyorsun?"

"Yeni doğmuş bir bebek gibi."

"A aa! Nasıl yani?"

"Kafamda saç yok, ağzımda diş yok, galiba az önce de altıma kaçırdım."

X