Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben yemeğe çıkıyoruö..önemli gelişmeleri özelden yazın..öğleden sonra burdayım..öptüm..byeee

teşekkür e derim iyi olmaya çalışıyorum.
dün pregnly yaptırmıştım belim ve kasıklarımda ağrı var birazmafoldumben

scuba cnm is mi yapiyon gell bana da yardima yemeyi yedince iyice cnm bisi yapmak istemiyo

kızlar adet olmadan 15 gün önce göğüsleriniz hassaslaşıyomu benim mi erken hassaslaştı

ya kayra escales nerdeya onlara soylemeidm da hamisim diye msn de yok evren isi biraktiya girmiyo da

rengarek benim adetime 2 hafta onceden goguslerimin uclari cok hassaslas mis ti kendim bile zor dokunuyodum simdi hamisim

scuba cnm ben bebise hep klasik muzik dinleticem patronum hep klasik muzik dinlermis hamileke cocuk kuzu gibidi bebis ken aglamazdi hic

yok cnm bende belirtiler cabuk cikti scuba da biliyo ama ben hep piskolijik olmasin diye aldirmadim goguslerim hasaslasti hep kasimda sanci agri vardi sicak basiyodu yorgun hisediyodum kendimi uyumak istiyodum son haftalarda adetime simdi de ayniyim ama cise gitme falan fazlalasti meme uclari falan da kotu oldu

scuba cnm is mi yapiyon gell bana da yardima yemeyi yedince iyice cnm bisi yapmak istemiyo

hehe bende sana gel dicektim hamişsin diye vazgeçtim. valla sürüne sürüne yapıyom arada dinleniyorum sıcakta bunaltıyor beni. ama yakın olsak genede gelirdim. hafta sonuda yatılı misafirim var yani mecbur yapıcam kaçış yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…