Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım doktoa git görün istersen .biliyorsun adet düzensizliğinin bir çok sebebi olabiliyo.bence vakit kaybetme ve hemen git kontrole.

cnm gıttımkan testlerı olucak hormon vs.yarın gıcemartık calışıyorum bılıyosun cıkamıyorumkı

vala cnm uyanmak istemiyorum cisim yokmus gibi davraniyorum yok da cok geliyo kaliyom sonra yatiyom sanci giriyo karnima uyuyom sat 6 oluyo esim kahvalti edicek kalkiyom bende yiyom 7 de hapimi icip yine yatiyom vala titizin tekidim temizlik hastasidim ama bebisi var diye ogrenince cnm bisi yapmak istemiyo ona bisi olur diye yvas yavas yapiyom dinlene dinlene

kızlar idrarla yapilan testler gercekten cok iyiler yani benim hamileligimi 5 gun onceden cikardi hemde adet gecmeden idrarda cikan kankada cikti yani teste inanin

allah gönlüne göre versin güzelim..en kısa zamanda hamiş kalırısın inş. :Saruboceq:.bizde halaylar çekeriz burda..ben hamiş kalsam amuda bile kalkçam ama..sırnaşık şey

yıne beeen kardeşim girmicekmiş anca çıktığımla kaldım nese bırasdan dışarı çıkcasda çıkana kadar yıne geleyım dedim

kızlar idrarla yapilan testler gercekten cok iyiler yani benim hamileligimi 5 gun onceden cikardi hemde adet gecmeden idrarda cikan kankada cikti yani teste inanin
canım benim 4 günüm var.ama bekliyyeim diyorum..yoksa moralim bozulur..laelaelaelaelaeo güne kadar umutla yaşıyayım bari..ama sol kasığım çok ağrıyor yaaaa nedir buuu

scuba cnm ismini unutum mor bir kutu hamile kadin var uzerinde turk malı gecen almıstım oburu yapancidi kapa aciliyo cisine tutuyon onlar guzel dik onuru damla koymali da iyi

heh bak o daha iyi eşin kalksın heheh benım daha çook var adetime dayanamıom yaparım belki test heheh

scuba cnm ismini unutum mor bir kutu hamile kadin var uzerinde turk malı gecen almıstım oburu yapancidi kapa aciliyo cisine tutuyon onlar guzel dik onuru damla koymali da iyi

kocamda bana almış oda mor ama adını hatırlamıyorum alt katta aman ne üşengecim onu bile almaya gidemiyorum. nimo mu ne yada öyle birşey işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…