Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya arkadaşlar bide bende kasıklarımda ara ara ağrı oluo adetime daha olmasına rağmen karnım ağrıo arada ama ben bunların belirti olup olmadığını anlayamıorum çünkü idrar yollarımda iltihap var ondanda olabılır off acaba hangisinden dolayı yaa hee doktor iltihap var die hap ve fitil verdi ama bebek istediğim için kullanmıorum off off iltihaptanda olabılır

Bengeldİm canlarım nasılsınız ben İyİm Çok ŞÜkÜr ama kasıklarımda kasılmalar oluyo helede sabaharı

beryalcİm notunu okudum canım Çokkk teŞekkÜrler

dün bende de vardı bugün olmamıştı biraz önce yine başladı gecede oluyor. sürekli olmuyor hemen geçiyor ara ara geliyor seninkide öylemi? opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

beryalcim doktora gitmedim dün akşam hastaneyi gidip tekrar kan verdim aldığım sonucu kendim değerlendiriyorum gitmekte istemiyorum çünkü çoooooooook yıkıldım

biz 10 aylık evliyis bu ay karar verdik ama çok bulanıo midem ama bana kesinlikle psilojik gelio hee yaşımda 2 ay önce 20 oldum
canım inş. çok yakında hmiş kalırsın ama daha yaşın genç ben 34 olcam eylülde ahhh ahh nerde benim gençliğim..hihoyyyt
Bengeldİm canlarım nasılsınız ben İyİm Çok ŞÜkÜr ama kasıklarımda kasılmalar oluyo helede sabaharı

beryalcİm notunu okudum canım Çokkk teŞekkÜrler
hoşgeldin canım..nasılsın?
güaydın kızlar nasılsınız ben idare ederim bide grip olmuşum bu sıcakta nefes bile alamıyorum
hoşgeldin canım..hihoyyyt hihoyyytgeçmiş olsun güzelim dikkat et kendine..
cnm sen ne zamandır bebek ıstıyosunkac yasındasın ne kadarlık evlıdsın
canım hoşgeldin..nasılsın?hihoyyyt

kızlar birşey sorucam iltihap olduğunda adetler illaki ağrılımı olur. benim nerdeyse hiç ağrımaz ne önceden nede olduğumda sadece ilk günü biraz rahatsız hissederim kendimi o kadar.

valla scubacım benım adetlerım hep ağrılı olur ilk oladet oluşumdan buyana kadar hap aynı geçen doktorda iltihap olduğunu öğrendim ama ondanmı ağrıodu bilmiom

kızlar birşey sorucam iltihap olduğunda adetler illaki ağrılımı olur. benim nerdeyse hiç ağrımaz ne önceden nede olduğumda sadece ilk günü biraz rahatsız hissederim kendimi o kadar.
canım iltihap ağrı yapar seninkisi özellikle bundan ağrıyor olabilir..ama adetin ağrılı olması yada olmaması iltihapla ilgili değil..çünkü benim hep ağrılı olur adetim düzenlildir..hiçbirşeyde yok..ithihap kist vs..ama bence önce itihap kurusun ondan sonra bebiş dene bence..en iyisi dr la konuş tabi.. onlar daha iyi bilir..kaydirigubbakcemile5

banada hep öle dediler burdaki arkadaşlar ama ben dayanamadım çok istiorum bebek haplarımıda kullanmıorum :::KK43:

X