Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın tatlım nasılsın
iyiyim canım sen nasılsın Şeniz

günaydın canımm..hoş geldin..naılsın?hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
günaydın bitanem hoşbulduk iyiyim canım sneinde gününe az kalmış ama çok kaptırma olurmu sonra üzülme zaten hamiş olunca hepbirlikte sevinecez canım benim Şeniz

günaydın hoş geldin nasılsın Şeniz

slm canım hoş geldin nasılsınız bakalım Şeniz

iyiyim canım sen nasılsın Şeniz

günaydın bitanem hoşbulduk iyiyim canım sneinde gününe az kalmış ama çok kaptırma olurmu sonra üzülme zaten hamiş olunca hepbirlikte sevinecez canım benim Şeniz

günaydın hoş geldin nasılsın Şeniz

slm canım hoş geldin nasılsınız bakalım Şeniz

saol iyiyim canım sen nasılsın

bakiniyorum firsat buldukca bende adet duzensizligi ve yumurtlama sorunum var:KK43:
canım bende ne sorun var bilsem ona göre tedavi olurum ama dr bişeyin yok değince o daha kötü...yumutlamam çok iyi adetim şaşmaz..rahmim falan da çok iyiymiş..yapılan testledeki değerlerde..sorun ne bilsem..:bbo: kafamçokkarıştı kafada sorun var galiba sırnaşık şey sırnaşık şeysırnaşık şey

canım bende ne sorun var bilsem ona göre tedavi olurum ama dr bişeyin yok değince o daha kötü...yumutlamam çok iyi adetim şaşmaz..rahmim falan da çok iyiymiş..yapılan testledeki değerlerde..sorun ne bilsem..:bbo: kafamçokkarıştı kafada sorun var galiba sırnaşık şey sırnaşık şeysırnaşık şey
psikolojiktir belkide:)zamana birakin ve kafaniza taklmayin ne zamandir istiyorsunuz peki bne 3,5 senedir istiyorum:)

abyosun, scuba saolun şekerler fena diilim hatta yeni yeni iyi olmaya çalıştım dün gecedeb beri çok kötüyüm kafamçokkarıştı

dediğin gibi kafada bitirdinmi eminim bebişin gelecektir canım takma....vereliniortak

psikolojiktir belkide:)zamana birakin ve kafaniza taklmayin ne zamandir istiyorsunuz peki bne 3,5 senedir istiyorum:)

bizde 8 aydır falan istiyoruz..boş gebelik geçirdim buarada..1 haziranda aldırmak zorunda kaldım...çalışmalara devam bakalım...:lepi:

abyosun, scuba saolun şekerler fena diilim hatta yeni yeni iyi olmaya çalıştım dün gecedeb beri çok kötüyüm kafamçokkarıştı
canım merhaba..neden kötüsün güzelim.:teselli:
canım bizde 10 aydır istiyoruz..ama bişey yok hala..fisfisfisama yaşım 34 oldu..ondan da biraz acele etmek istemem..yoksa torunmu yanındaki diyeceklerdelikafadulden

ya kızlar dün gece ölüodum mide bulantısından acile gitcektım bıras daha fenalaşsaydım allahtan istifra ettimde rahatladım biraz, gece 5te uyudum bilmiom neden inş. hamileliktendir gece olması hamilelikten olabılırmı ama çok ümitlenmekte istemıom heralde üşüttüm

Son düzenleme:
X