Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

meraba kızlar......opuyorumnanaktan uzun zamandır giremiyorum işler çok yoğun bildiğiniz gibi değil valla.bunaldım çok feci kafamçokkarıştı arada girmeye çalıştım biraz geçmişi okuyup takip edeyim dedim ama olmadı.bayağı değişiklikler olmuş forumda falan.neyse sizleri çok özledim valla :1hug: umarım hepiniz iyisinizdir ve bol bebişli haberler veriyosunuzdur hergün......ama bu kadar yoğunluğun arasında bizde çalışmalara başladık bakalım hayırlısı inşallah benimde güzel haberlerimi alırsınız alkisalkisalkis

ya kızlar dün gece ölüodum mide bulantısından acile gitcektım bıras daha fenalaşsaydım allahtan istifra ettimde rahatladım biraz, gece 5te uyudum kafamçokkarıştı bilmiom neden inş. hamileliktendir gece olması hamilelikten olabılırmı ama çok ümitlenmekte istemıom heralde üşüttüm

tansiyonuna baktırdınmı canım benim düşünce öyle olur

aaaa dezy ....a.s.
merhaba canım nerelerdesin ya..arada girdiğinde bi ses ver valla merak ettim iyice..........:eek:klava:

Kıslar ben hala edet gormedım bılıyomusunuz sat 4mayıs ama ne kanda ne ıdrarda gebelık var ıyıce sıstım adet olamayınca

günaydın kızlar.
benim regl 27.28 günleri geliyordu bugün 29 hala bişey yok dün akşam üstü midem bulandı.
az önce de.ama adet şişliği de var. test yaptım dün negatif çıktı.umutla bekliyom.strestenmi gecikti acaba. hemen belli olmama ihtimali de varmış.çatlıycam meraktan.

aaaa dezy ....a.s.
merhaba canım nerelerdesin ya..arada girdiğinde bi ses ver valla merak ettim iyice..........:eek:klava:

geldim canım bugün acık daha az yoğunum napıyım anacım tam giriyorum geçmişi okuyorum takip etmeye çelışıyorum bişeyler yazıcam pat arazi çıkıyo.çok yoruldum vallahi mirmirmirmir

günaydın kızlar.
benim regl 27.28 günleri geliyordu bugün 29 hala bişey yok dün akşam üstü midem bulandı.
az önce de.ama adet şişliği de var. test yaptım dün negatif çıktı.umutla bekliyom.strestenmi gecikti acaba. hemen belli olmama ihtimali de varmış.çatlıycam meraktan.
insallah hayirli haberlerini aliriz:)

meraba kızlar......opuyorumnanaktan uzun zamandır giremiyorum işler çok yoğun bildiğiniz gibi değil valla.bunaldım çok feci kafamçokkarıştı arada girmeye çalıştım biraz geçmişi okuyup takip edeyim dedim ama olmadı.bayağı değişiklikler olmuş forumda falan.neyse sizleri çok özledim valla :1hug: Umarım hepiniz iyisinizdir ve bol bebişli haberler veriyosunuzdur hergün......ama bu kadar yoğunluğun arasında bizde çalışmalara başladık bakalım hayırlısı inşallah benimde güzel haberlerimi alırsınız alkisalkisalkis

amin cnm hayırlısıyla bebış sahıbı olursun ınsallah

arkadaşlar hamilelikte nereye baksam sabah bulantıları dıo akşam yada gece olmuomu bu bulantılar benım hep akşam ve gece oluo hatta dün gece 2 de istifra ettim gecede oluomu benmi üşüttümCADIARZU

günaydın kızlar.
Benim regl 27.28 günleri geliyordu bugün 29 hala bişey yok dün akşam üstü midem bulandı.
Az önce de.ama adet şişliği de var. Test yaptım dün negatif çıktı.umutla bekliyom.strestenmi gecikti acaba. Hemen belli olmama ihtimali de varmış.çatlıycam meraktan.

cnm benım yumurtlaman ne zaman oldu hatırlıyomusun yumurtladıgın zamandan 30gun sayıcaksın

ya kızlar dün gece ölüodum mide bulantısından acile gitcektım bıras daha fenalaşsaydım allahtan istifra ettimde rahatladım biraz, gece 5te uyudum bilmiom neden inş. hamileliktendir gece olması hamilelikten olabılırmı ama çok ümitlenmekte istemıom heralde üşüttüm
canım çok geçmiş olsun..inşallah hamişsindir..ve bu mide bulantıları boşa değildir canım..opuyorumnanaktan
meraba kızlar......opuyorumnanaktan uzun zamandır giremiyorum işler çok yoğun bildiğiniz gibi değil valla.bunaldım çok feci kafamçokkarıştı arada girmeye çalıştım biraz geçmişi okuyup takip edeyim dedim ama olmadı.bayağı değişiklikler olmuş forumda falan.neyse sizleri çok özledim valla :1hug: umarım hepiniz iyisinizdir ve bol bebişli haberler veriyosunuzdur hergün......ama bu kadar yoğunluğun arasında bizde çalışmalara başladık bakalım hayırlısı inşallah benimde güzel haberlerimi alırsınız alkisalkisalkis
canım merhaba ..hoşgeldin..bizde seni özledik..bizimde işler çok yoğun ama ara ara bakıyorum..çok öpüyorum..opuyorumnanaktanözletme kendini..:eek:klava:

X