Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben gidiyorum canım sıkkın halim yok yatıcam hemen..meleksen öpüyorum canım..

meleksen ne güzel yaa bizde biran önce hamiş kalırız inşallah ne mutlu sana ve eşine keşke bende eşime böyle bi haber versem gerçekten uçulacak bi haber sağlıkla al kucağına bebişini ne tedavisi oldun ve kavuştun bebişine

kılar ekranda isminizin altına nası yazı yazıosunuz bide resim nası koyuyosunuz bi söyleyin bana yaw bulamadım

iyi geceler kızlar betahcg düşmüş kızlar düşüğüm tescilendi hayırlısı olsun ne yapayımsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bilgen cnm cok uzucu vala allah sabir versin hemen yine hamis olursun dilerim kendini yipratma cnm allah buyuk tur :çok üzgünüm:

kızlar gunaydinlar hepinize iyi gunler dilerim guzel iyi bebisli olmanizi dilerim ben kahvalti etim hapimida ictim yine yatiyorum hepinize a.s. sanah ciceklerinizi veriyoruma.s.

slm arkadaşlar ben 3 hafta önce düşük yaptım ve şimdi tekrardan bebek istiyorum en erken 1 kez adet gördükten sonra olması gerekirmiş ne diyorsunuz

biz aynı dönemde düşük yapmışız ...ama ben buay hiç korunmuyorum yani..zaten hemen olmuyor ki..olursada allah büyük canım bişi olmaz bence...sen neden düşük yaptın???
kaç aylıktı???
benim daha çok küçüktü o yüzden rahme bir zararı olmadığını düşünüyorum ve hiç korunmuyoruz.

iyi geceler kızlar betahcg düşmüş kızlar düşüğüm tescilendi hayırlısı olsun ne yapayımsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bilgencim gerçekten çok üzgünüm. bir an evvel toparlanırsın inşallah :çok üzgünüm:

kızlar gunaydinlar hepinize iyi gunler dilerim guzel iyi bebisli olmanizi dilerim ben kahvalti etim hapimida ictim yine yatiyorum hepinize a.s. sanah ciceklerinizi veriyoruma.s.

günaydın tatlım ben daha kahvaltı yapmadım offf ona bile halim yok bide temizlik yapıcam bugün senide minişimide öpüyorum Şeniz

X