Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ay benim canım buradada sıkıldı.bir dısarıya cıkıp hava alayım bari :a015::a015::a015:

Evet canım bende hiç sevmiyorum haftasonlarını bize hep tatil ya ondan öyle geliyor aslında çalışsak bak nasıl iple çekeriz bugünün gelmesinisırnaşık şey
Malesef ben hamile değilim canım sanırım sende değildin dimifisfisfis

gecmis olsun grip olduysan ıhlamura dayan biraz rahatlatıyor sanki
:1hug:

boğazım çok kötüydü evet bende ıhlamur yaptım
ilaçda içemiyorum hamile kalmayı düşünüyoruz ya yinede ağır ilaç kullanmak istemiyorum doğru yapıyorum dimi ya bişey varsa falan diye:uhm:

okiş canım okudum zaten yoksa transa geçer seni görmezdim bilesırnaşık şey

bende degilim ve pkoluyum sendedemi pko varCADIARZU

valla bilmiyorumki özel doktora gittim muayene etti hiç bişeyin yok dedi
pko lu olduğumuz vajinal ultrasonlamı belli oluyo
Bana öyle baktı bişey yok dedi:sm_confused:

boğazım çok kötüydü evet bende ıhlamur yaptım
ilaçda içemiyorum hamile kalmayı düşünüyoruz ya yinede ağır ilaç kullanmak istemiyorum doğru yapıyorum dimi ya bişey varsa falan diye:uhm:

bence dogru kru öksürügün varsa bir tatlı kasıgı bala biraz cörek otunu döv koy macun yap hergün ye hemde bagısıklık sistemini güclendir.afedersin balgamlı öksürügün varsa bir bardak süte bir cay kasıgı kara biber vede biraz bal ekle buda balgamı söküyor.benim 5 yasında kızım var hepsini denedim baya iyi şu anda ama her gün yap.

valla bilmiyorumki özel doktora gittim muayene etti hiç bişeyin yok dedi
pko lu olduğumuz vajinal ultrasonlamı belli oluyo
Bana öyle baktı bişey yok dedi:sm_confused:

evet vajinal ultrasonlada belli oluyor normal karından yapılan ultrasonlada.ben bekarken karından görmüstü

birde bir yemek kasıgı zeytin yagına bir iki damla sirke koy her gün kullan buda bogazındaki mikropları öldürüyor.ben lokman hekimin yalancısıyim o kitabına öyle yazmıs allah acil sifalar verir insallah

Tsk ederim canım ya sağol.Benim faranjitim var öyle balgamlı öksürüğüm yok ama öksürürken yara olduğu için çok kötü acıyor ve beni acayip halsiz bırakıyo 1. yazdığını deniyim belki iyi gelir.Napayım yinede tedbirli olayım diyorum işte ilaçların çoğuda bitkilerden değilmi zaten

kızımda grip oldu .ilac ice ice bagısıklık sistemi cöktü.bende napiyim bu sefer doktora götürmedim otlarla iyilestirmeye calısıyorum.

Banada yaklaşık 1 ay önce baktı adet gecikmesi şikatetiyle gitmiştim bişeyin yok herşey normal dedi
strestenmiş benimki ama benim stresim sorunum yokki mutluyum bensırnaşık şey
bakalım bu ay ne olacak Allah tüm isteyenlere versin:Saruboceq:

Merhaba kızlar ben de varım demek istiyorum. 1,5 yıldır korunmuyoruz ve hala hamile değilim. Gün geçtikçe bu bende saplantı haline gelmeye başladı. Bu galiba işleri biraz daha zorlaştırıyor. Sizlerle paylaşıp biraz rahatlamak istedim. En azından yalnız olmadığımı bilmek güzel.

Evet canım ya fazla ilaç kullanmak gerçekten iyi değil en iyisini yapıyosun Allah onunda şifasını versin kaç yaşında?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…