Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba arkadaşlar hepinize iyi akşamlar ben 6 ay yasmin doğum kontrol hapı kullandım ve 65 gün önce bıraktım bıraktıktan sonra henüz gebe kalamadım bu alttaki yazı sanki bana uyuyo gibi bu zamana kadar test yapmama rağmen sonuş negatifti acaba bu 2 dönemden sonra gebe kalma şansım sizce nedir 2 dönemi atlatmak üzereyim artık test yapmama kararı aldım ama bebeğim olmasını çok istiyorummm

$ççççç.jpg

kızlar ben şu ovelasyon testlerinden aldım:lepi::lepi:..işe yarar umarım.5tane var içinde..gebelik testi hediyelikaydirigubbakcemile2..garanti sanırımkaydirigubbakcemile3test var ya sırnaşık şey
fiyatıda 26lira
eve gidince yapmayı düşünüyorum bugün 12.günüm.
ne dersiniz???
bide bugün yaptım diyelim diğerini 14.günmü yapıcam??kaç gün arayla yapılıyor bu test kızlarrr???

bide arkadaşlar bu ne oluyo ben bilmiyorumda bilenler paylaşabilirmi :eek:a.s.

merhaba arkadaşlar hepinize iyi akşamlar ben 6 ay yasmin doğum kontrol hapı kullandım ve 65 gün önce bıraktım bıraktıktan sonra henüz gebe kalamadım bu alttaki yazı sanki bana uyuyo gibi bu zamana kadar test yapmama rağmen sonuş negatifti acaba bu 2 dönemden sonra gebe kalma şansım sizce nedir 2 dönemi atlatmak üzereyim artık test yapmama kararı aldım ama bebeğim olmasını çok istiyorummm

Eki Görüntüle 10733

canım ilaç etkisini hemen atmıyo yavaş yavaş vucudun kendine geliyor hiç endişelenme ve acele etme daha korunmayı yeni bırakmışsın olur inşallah:teytey:

ben ilacı bırakalı 5 ay oldu.ilaç 3 ay sonra etkisini kaybdiyomuş.sonra eşim test aptırdı bir kaç değeri düşük çıktı.eşinde test yaptırırsa daha iyi olur.ilaç sonrası 1 yılda gebelik bekleniomuş.daha erken canım.abret inş.olur.

ben ilacı bırakalı 5 ay oldu.ilaç 3 ay sonra etkisini kaybdiyomuş.sonra eşim test aptırdı bir kaç değeri düşük çıktı.eşinde test yaptırırsa daha iyi olur.ilaç sonrası 1 yılda gebelik bekleniomuş.daha erken canım.abret inş.olur.

canım ilaç etkisini hemen atmıyo yavaş yavaş vucudun kendine geliyor hiç endişelenme ve acele etme daha korunmayı yeni bırakmışsın olur inşallah:teytey:

inşallah bayanlar yaa ne bilim bi arkadaşımdan duymuştum 3 ayın sonunda gebe kalmıştı oda 6 ay kullanmıştı bu ayda olmazsa artık bidahaki ay ne yapalım kısmetse o zaman olur inşallah.

ben rutin kontrole gittiğimde doktor eşimin muaynesine gerek duymadı benim herşeyim normal çıktı olursun gebe hapın etkisi bittikten sonra dedi bakalım hayırlısı artık bende karnımın şişmesini istiyorummm:CüvCüv:sırnaşık şeysırnaşık şey:teytey::roflol:

inşallah bayanlar yaa ne bilim bi arkadaşımdan duymuştum 3 ayın sonunda gebe kalmıştı oda 6 ay kullanmıştı bu ayda olmazsa artık bidahaki ay ne yapalım kısmetse o zaman olur inşallah.

ben rutin kontrole gittiğimde doktor eşimin muaynesine gerek duymadı benim herşeyim normal çıktı olursun gebe hapın etkisi bittikten sonra dedi bakalım hayırlısı artık bende karnımın şişmesini istiyorummm:CüvCüv:sırnaşık şeysırnaşık şey:teytey::roflol:

merve canım arkadaşlara katılıyorum...herkesin bünyesine göre farklılık gösterebiliyor. kimisi bırakınca diğer ay hamile kalıyor,kimiside 3-4 ay sonra hamile kalabiliyor.ilacı bıraktıktan sonra etkisi birkaç ay devam ediyor derler...canım Allah gönlüne göre versin inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini alırız.

Günaydın arkadaşlar;Mart ayını ümitle bekleyen bizler için sizlere bir -iki sorum olacak...Belirtilere göre kesin mi demek istemiyorum ama sizde de oluyor mu onu merak ettim.Hamilelik belirtilerinde sizde de oldumu?
1-Akıntınızın rengi süt beyazı mıydı?Ve krema şeklindemiydi?
2-Göğüs uçlarınızda büyüme ara ara ve sızlama oluyormuydu?
3- 2-3 gün önce şiddetli gaz sancısı ve kasıklarda hafif ağrılar...
4-Dün uyandığımda çamaşırım hafif ıslanmış gibiydi ve beyazımsı akıntı vardı ...Sizde de oldu mu?
5- Uyku hali ve halsizlik olur muydu?
6-Ara ara karnımın şişmesi(gaz) olur muydu?
7_ hafif üşüme belirtisi ve vücudda karıncalaşma özellikle göğüs bölgesinde olur muydu....?

Şimdiden teşekkürler benim reglime 1 hafta var ama bu hafta hep böyle belirtiler gördüm..
Prolaktinim yüksekti ilaç kullandıktan sonra Prolaktinim 0.6 ya kadar düştü ve Regli olursam tekrardan doktoruma gidicem ve rutin muayenelerimi ve testimi yaptırcam...Sadece beklemedeyim Hayırlısı herşeyin en başta....:CüvCüv::nazar:a.s.Beklemedeyiz bakalım:1ninca:

vallahi can sıkıntısı millet pazar günleri dinleniyor ama bana hep cok sıkıcı bir gün gelmistir.

yok canım benim kociş zaten haftasonu evde:nazar:
Akrabanın bilgisayarında sorun varmışda onu halletmeye gitti
Bende kaç gündür hastaydım topiğe doğru düzgün uğrayamamıştım neler kaçırmışım diye baktım biraz

X