Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

meraba bende henüz 9 aylık evliyim ama çocuk düşünmüyoruz ama kazayla 4 ay önce hamile kaldım ve düşük yaptım ondan sonra beni bir telaş aldı bidaha olmazsa diye ve şu son zamanlarda krizim tuttu ama hazır deilim henüz ama birokadarda istiyorum neyse benide listeye ekleyin yeşillik olayım :))))))))))) vede günüm geçti sabhlarıda aşırı mide bulantım var nedir bilemiyorum ?????

ben yarım saat sonra çıkacam aklım burda kalacakÇok üzgünüm çoook
sende yanii:nazar:

meraba bende henüz 9 aylık evliyim ama çocuk düşünmüyoruz ama kazayla 4 ay önce hamile kaldım ve düşük yaptım ondan sonra beni bir telaş aldı bidaha olmazsa diye ve şu son zamanlarda krizim tuttu ama hazır deilim henüz ama birokadarda istiyorum neyse benide listeye ekleyin yeşillik olayım :))))))))))) vede günüm geçti sabhlarıda aşırı mide bulantım var nedir bilemiyorum ?????

hg ekleyelim listeyekaydirigubbakcemile5
ilk hamile kaldığında aynı belirtiler varmıydı cnm belki yine hamilesindir:1closedeyes:

gitmiş bile kendi kendime konuşuyom

ay bu sefer görümcemi verirlermi vermezlermi diye çatlarım meraktan onun için gidiyom
bide evde oturabilsem hiç çıkmasam keşke ama nerdeeeeee

melike en üstte hoşgeldiniz melike25 son ziyaretiniz falan cart curt yazan yerin altında reklam iletişim var
onun altında çıkış yazar sende nasıl yok anlamadım

kötükedihüsoinşaalah görümceni verirlerde kurtulurum ondan onun yüzünden bugünde beni bırakıp gitcen :dilcikar:

verirlerse daha çok giderim kız vermesinler dur ağzını hayra açyasakkelime
kaynanam kafayı bana takar o zaman allah korusun:bbo:

ayy canım yaa bugünde gelen giden yok yalnız kalacan
keşke gitmeseydim yaww

bizim kızlarda anlaşıp toplanıyolar heralde bazen yazılara yetişemiyoz bazende sinek avlıyoz

ayy canım yaa bugünde gelen giden yok yalnız kalacan
keşke gitmeseydim yaww

bizim kızlarda anlaşıp toplanıyolar heralde bazen yazılara yetişemiyoz bazende sinek avlıyoz

:1closedeyes:sen gidince bende çıkıcam zaten :1closedeyes:
isteyen gelsin :dilcikar:

X