Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın kızlar nasılsınız? umarım herkes iyidir.Cumanız mübarek dualarınız kabul olsun. göbişleriniz bebişlerle dolsun.
benim evde biraz işim var. dolap içlerini düzenlemeye çalışıyorum. görüşmek üzere...

:teytey::teytey::teytey: chen,talyaa tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. sağlıklı,rahat,huzurlu bir hamilelik geçirmenizi dilerima.s. darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşallah:Saruboceq:

meraba arkadaşlar artık bende anne olmak istiyorum. 2 yıllık evliyim hiç korunmadım. pko var. şimdi yeni bir doktor buldum dün ona gitiim. artık inşallah kavuşurum bebişime. allah herkese yaşatsın anne olmayı inşallah.
listenize benide eklerseniz sevinirim.....

arzuu85 aramıza hg. güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle. Allah en yakın zamanda gönlüne göre versin...

merhaba arzucum bende 2 yıllık evliyim bende pko hastasıyım halen benimde olmadı cabalıyorum bakalım allahım nezaman verecek inşallah en yakın zamanda bizlerinde olur bebişleri

günaydın bu arada herkese cumalarınız mubarek olsun bu mubarek günde herkesin duası kabul olsun canlarımm

günaydın sevgii hg..nasılsın?bbeişin nasıl? evet bugün baya sessiz bende çıkıcam evde işim var. ben çıkarım o zaman gelirlerkaydirigubbakcemile

saol canım iyiyiz bebişte ii teyzesi 2li testimizi yaptırdık 2 gün önce çok ii çıktı şükürler olsun...eski tadı yok artık çok giren olmuyo topiğe yada ben denk gelmiom nezaman girsem boş neyse senin bebiş nasıl kıss özledim vallaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…