Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

İYŞALLAHrufeyrecım dr gıdıcez bıryandan bıryandanda sabredıcez sonu ıyı olsun ıysallah saglıklı hayırlı tatlı tatlı bebıslerımız olur :Saruboceq:

sanalem canım sen en azından annelik duygusunu tatmışsın bak siperm sayısı için keçi boynuzu kürünü uygulayın vallaha çok iyi geliyo biz daha dr gitmemiştik bikere keçi boynuzu bulamadık keçi boynuzu pekmesi almıştık eşim hergün bi tatlı kaşığı içiyodu sonra artık dr gittik ve sprm sayısı 3 katıymış çok iyi dedi dr ve hareketliliği içinde havuç suyu içsin eşin ibrahim saraçoğlunu dinliyosan canım bilirsin kürleri herkese çok iyi gelmiş bak bugünden başla vallahi çok iyi gelir

bencede alakası yoktur benim eşimde fıtık ameliyatı oldu doktor etkisi olmaz dedi ya nasip meselesi hiç olmaz diyor doktorlar bakmışsın olmuş Allah tan isteyelim arkadaşlar doktorlar vesile sadece
bilmem kaç milyon spermin içinde 1 tanesi canlı olur gider o da döllenir belli mi olur ya hayatta herşey kısmet
Rabbim cümlemize hayırlı saglıklı güzel ahlaklı evlatlar nasip etsin
inşallah.....................

çok şükür eşimdede bende hiç sorun yok herlade gerçekten bütün iş streste bitiyo inş stersimiz olmazda bende şimd inciri uyguluyorum

sanalem ıysallah test yanlıştır olmazsa asılama yaptırısın uzulme lutfen bır kızın var cok sukur yıne olmıycak dıye bışeyde yok tek sperm olsa bıle artık onunla tup bebek yapıyolar sen olmadı asılamayla bıle kalırsın ıysallah

her şeyin hayırlısı arkadaşlar asla pes etmek yok rabbim inş daha fazla geç olmadan bizede bebiş verecek sabredelm de olmuyo işte hadi hayırlısı bakalım

İskoç canım bende senin adına çok üzüldüm. bende 1 yıldır istiyorum olmuyor benimde 4,5 yaşında oğlum var benim oğlumda normal oldu. Ama 2. gelmiyor. Biliyorum ama üzülmemek elde değil ama bide hiç bebeği olmayanları düşününce ben kendime kızyorum haksezlık yapıyorum diyorum. Ağlamaya gelince hiç ağlama bu sorun çözülür inşallah bide eşinin yanında falan ağlama canım düşünsene senin bi problemin olsaydıda eşin üzülseydi sen daha çok üzülmezmiydin. Sabırlı ol. gerekeni yap tevekkül et. İnşallah 2. gelir çok bekletmeden. Keçiboynuzu kürünü bende öneririm.

allah kısmet ederse kalırız hepimizde... O kadar düşmesine şaşırdım ben...

evet ya birazda bizi düşünün bizim hiç yok ya senağlamasenağlamasenağlama

Kızlar içiyor eşim keçi boynuzu.. Eşim devamlı taş kırdırıyo ondan olurmu diyorum acaba

Eşimin normal çıkıyor.. Muaynede bi daha yaptırcaz zor bekliyorum sonuçları..: Bakalım o zaman herşey belli olcak.. Bu arada keçi boynuzu bol bol veriyorum...

Eşimin normal çıkıyor.. Muaynede bi daha yaptırcaz zor bekliyorum sonuçları..: Bakalım o zaman herşey belli olcak.. Bu arada keçi boynuzu bol bol veriyorum...

canım benim ablamında 1 çocuğu varken 2. çocuğu olmuyordu. Eniştenin spermleri hareketli olmadığından olmuyormuş bir operasyon ve ilaç tedavisiyle 2. oldu 3. bile oldu. Üzülme seninde olucak inşallah

Bende inanıyorum hemde ilk aşılamada. çünkü çok kolay hamile kaldım ben kızımda..1 sene doğum kontrol hapı kullandım bıraktığım ay kaldım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…