Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

benimde hiç bi sorun yok ama neden olmuyo bende anlamış değilim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kızlar inanamayacaksınız ama bir tane kızım var 5 yaşında normal oldu.. Ilk ayda kalmıştım.. şimdi on aydır olmuyor. Eşim sperm tahlil yaptırdı sadece 1-2 milyon çıktı nerdeyse hiç yok.. şoktayız ailece

bende 18 aylık evliyim yani daha 2 sene olmadı 14 aydır istiyoruz ya arkadaşalr herkes diyoki bu iş kafana takmazsan oluyomuş e nasıl olcak o iş hep aklımda benim insan ister istemez aklına takıyo yani dimi:nazar:

Bir ay sonra tekrar yapılcak. Tahlil. Eşim böbrek hastası ama. Ilk çocuğuma hamileyken iki aylık ameliyat oldu. Acaba ondan mı diyorum. ürologta kesinlikle etkisi olmaz diyor. Bu kadar düşük çıkmasına şaşırdım. Dünden beri ağlıyorum...

bende 18 aylık evliyim yani daha 2 sene olmadı 14 aydır istiyoruz ya arkadaşalr herkes diyoki bu iş kafana takmazsan oluyomuş e nasıl olcak o iş hep aklımda benim insan ister istemez aklına takıyo yani dimi:nazar:

evet ya elimizde degil hem iste hem kafana takma nasıll olacak bilmiyorum valla :uhm:

X