Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoş geldin canım sen demekki yazılması gereken şeyler yazmışşın silinenlerin havadan sudan şeylerdi yazdıkları ondandır gereksiz muhabbetler siliniyor

vildancım nasılsın görüşemedik senle bu günnn
canım hoşgeldin
bende yeni geldim iyiyim sen nasılsın canım Şeniz
hoş geldin canım sen demekki yazılması gereken şeyler yazmışşın silinenlerin havadan sudan şeylerdi yazdıkları ondandır gereksiz muhabbetler siliniyor

hoşbuldum cnm
kıs olurmu öyle şey geyiğin alasını ben yaptım
hamiş kalamadım çeneme vurdu sırnaşık şey

• MERHABA CANIM HOŞ GELDİNa.s.

hoşgeldin güzelim..nasılsın?

neyse canlarım benim ben cıkıyorum yarın görüsürüz yemek yapıcam bana dua edin bu ay hamiş kalyım byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

canım senın var galıba bebek

yok be relax cım .ben 2 yıldır olmuyorr..üstüne ben adettte olamıyorum..bende pos. var...ve bu ay tedaviyi bıraktım doğak bitkisel çaylara başvurdum...inş. adet olabilirimde çalışmalara devam ederim....mafoldumben

yavvvv vildoşumm beni yine es geçtin...neyse biz iyiyiz sen nasılsın... opuyorumnanaktan

kızlar kusura bakmayın işten eve geçtim habersiz çıktım nasılsınız bakalım

çok şükür iyiyiz ilterciğim sen nasılsın...ohh ohh erken geçmişsin eve..bende 10 dk. çıkıcam... kaydirigubbakcemile2

canım hoşgeldin
bende yeni geldim iyiyim sen nasılsın canım Şeniz
iyi diyelim iyi olalım canım yaa bilmiyorum belim ağrıyor hafif hafif sabahta kasık ağrısıyıla uyandım bütün gün bir şişlik vardı bende sanırım pazargünü denze girmiştim üşüttüm senağlamasenağlama

• MERHABA CANIM HOŞ GELDİNa.s.
merhaba cnm hoşbuldum Şeniz
sen yenisin galiba sende hoşgeldin topişimize opuyorumnanaktan
hoşgeldin güzelim..nasılsın?
hoşbuldum cnm iyiyim ben sen nasılsın Şeniz
yavvvv vildoşumm beni yine es geçtin...neyse biz iyiyiz sen nasılsın... opuyorumnanaktan

neslihan kopyaladım ben seni ama niye yapıştıramadım anlamadım kafamçokkarıştı
bi dakka pardon yaa sen bende görünmüyon cnm :sm_confused:
neslihan nerdesin :uhm:

canım geçmiş olsun
deniz soğukmuyduki üşüttün canım
şöyle sıcak sıcak kuma gömseydin kendini
senin şimdi kendine çok dikkat etmen lazım canım yaa üşütmeye gelmez
akşam ayaklarına varsa sıcak termos koy
yoksa sıcak suya koy
geçmiş olsun cnm :1hug:
kızlar ben biraz repp vereyiz birazdan çıkacağım çünkü..:)

önce bana ver kıs
ağzımla istemesem kimse vermiyo küserim bak haa :dilcikar:

Canlarım faturalar geldide onları işliyodum onlineyim ama yazmaıyorum kusura bakmayın bide teşekkür repi vercem ama herkese vermişim bekle diyo((

ahh gülüm...bende sabahtan beri çekiyorum...kasıklarımın sancısı dizlerime vuruyo..birde belim aprıyo..sanırım üşüttük...hemen sıcak bir banyo yap...ayaklarınada sıcak su torbası ii gelir ayk. sıcak tut.. .

kızlar ben biraz repp vereyiz birazdan çıkacağım çünkü..:)

tmm cnm görüşürüz sonra öptüm seni.. Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…