Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

nilay kaçar kızlarr öptüm sizii
MELEKSENN bak senin için hemen çıkmadım kırılma diyee unutmaaa hepimiz yoldaşızzz :lepi:

iyim kızlar siz nasilsiniz cok sicak bugun ev daraltiyo insani balkonlaari yikicam serinlesin az diye

saol arkadaslar ben kimseyi ayirmadim icin ses cikmayinca yalnis dusundum galiba benneyaptımki

ben birazdan havuza iniyorum kızlar 2 saat sonra dönmüş olurum görüşürüz kendinize iyi bakın

Kızlar ben feldim...ya anlamadım giderken 5156 da idi şimdi sayfa 5140 gösteriyo..sayfa silinmiş mi ne oldu buraya ben mi göremiyorum...

Kızlar bilgisayarımda bir ağırlık var geçmişteki yazılarıda okuyamadım.Daha sonra girip tekrar bakacağım.Şimdilik çıkıyorum kendinize iyi bakın görüşürüz....

Bu arada aysen sana özel mesaj atmıştım okumadın sanırım....

şimdide 5111 gösteriyor silmeye başladılar galiba ya ben profil resmimi değiştiremiyorum bi sorun var galiba forumla alakalı kiime bildircem onuda bilmiyorum

ANAMMMM TOPıĞıMıZı Mı SıLıYORLAR...ıı BıŞıY Mı??? KÖTÜ MÜ ANLAYAMADIM..???? kafamçokkarıştı

Anam topıkte 2 kıŞı kaldık..baŞka bır topık mı aÇıldı herkes oraya mı gıttı kı.??

Arkadaşlar topiğinizde genel temizlik yapılmaktadır.
Bu sebeple mesajlarınızda düşme olacaktır.
Temizliğin neden yapıldığına dair;
1.Topiğinizin adı ''Hamile kalmak isteyenler'' başlığı ,amacımız neydi,gebe kalmak için birbirlerimizden fikir almak,bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak!!!
Ama toplam mesaj sayınız 50 binküsürlerde ,ama yazılan mesajların hiç birinde deneyim alacağınız yada paylaşım anlamında hiç bir mesaj verici paylaşım yok,üzülerek söylüyorum ki yok!!!
Şu ana kadar bu topiğe yazılan mesajlar;
Hey millet kimse Yok mu?
Merhaba nasılsın,iyimisin,pişt akşama ne yapacaksın,ay kimsecikler kalmamış..........şeklinde....
Eğer bu tarz sohbet içerikli mesaj paylaşımı yapmak istiyorsanız lütfen Geyik bölümünü kullanmanızı,geçmişe dair halen mesaj temizliğinin yapıldığını bilgilerinize sunar,bundan sonraki paylaşımlarınızda daha dikkatli olacağınızı umud ediyorum.
2) Sayfalar çok fazla olduğu için atlama yaparken sistemi zoruluyor ve sayfalarınızın geç açılmasına sağlıyordu.Sayfalarımızın hafiflemesi anlamında da bu temizlik iyi olucaktır.
Sevgiler.

Son düzenleme:
merhaba cnm kaynanamlarla gezmeye gidecez
kadın oturması -tatlicadiarzu-

iyiyim canım sen nasılsın
nohut naber bebiş
öp bakiiim teyzoşu dudaklardan mucuukk Şeniz

allah iyilik versin cnm :1hug:
öperim seni tocaman hemde teyzoşum benimŞeniz
ohhh keyfiniz güzelll :1ninca:zemuszemus nohutun bizim içnde duaa etsin başka nohut arkadaşları olsun diyee kaydirigubbakcemile5 öptüm onu çookk Şeniz
inşallah canım .
hos bulduk aysen cnm bazi arkadaslar gormedi galiba veya kendine yakın bulmuyo cok kırıldım vala
olurmu öle şey canım benim .
bugün sayfalr geç açılıyo yazamıyoskii
kusura bakmayın kızlar bugün nette sorun var ancak okuyabiliyorum. nasılsın meleksen

aynen benim de açılmıyo sayfalar

ya kızlar editor ne diyo oyle geyikten meyitken konusun nerken konusucaz biz islerine gelmiyosa editorlerin boyle msn adreslerimizi verelim gece gunduz ordan konusalim delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…