Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Canlarr ben bır mama yıyıp gelım...ÖĞle vaktı arkadaŞlar benı beklıyor..bırazda yÜrÜm belkı sancım geÇer.....

yumurtlkama gunleı adetın 1.gunununden ıtı baren say 10. ve 20 gun arasıymış doktorum oyle demıştı

hiraaaaaa naber güzelim beni görmüyosun bakıyorum hiççç sengözlerimebaksanab

hiiii hiç kıyamam nbr güzelim valla kusura bakma dalıp dalıp gidiyorum iyice bi garip oldum doktoruma yazık adam sabret dicek biliyorum sanki kolaydı yaaa...

ben bi garip oldum zaten her sabah möcük oluyorum kuru kuru öğür dur....
oturma odasının tülünü yıkadım asıcam ama basım döndü merdivene çıkarken vazgectiiiiim...

ya hepsi psikolojikse yoksa ben naaaparım bida yapmaya calısmam pes ederim herhalde....opuyorumnanaktansenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

CNM ADET TARİHİNDEN 1. GÜNÜNDEN SAYMAYA BAŞLA 11.GÜNÜ İLE 22 GÜNLERİ ARASI YUMURTLAMA DÖNEMİ OLUYOR..GÜN AŞRI İLİŞKİ OLMASI LAZIM BEBİŞ İÇİN...

Canım çok sağol inanılmaz moral oldu yazdıkların.Dediğin gibi en doğrusu evli aklı başında insanlarla muhatap olmak benimde dengemi bozuyorlar çünkü.İyiki varsın bu durumları yaşadığın için çok iyi anlıyorsun sağol canım...

yok sen üşütmüşsündür...adetinin 1. gününden itibaren 14.gün en son adet tarihinin birinci gününden hesapla...

kıskandııııııııımsenağlama

nebilim dedim hira bana selam veriridi şaşırdım :1shok: nasılsın bakalımmm
ya sen nasıl çıkıp perdeyi asmaya cesaret edebiliyosun dikkat etmen lazım aaa kızdırma bakim beni kötükedihüso birinden yardım iste komşundan falan
dikkat ett kendineeee

tamam canım aile hekimliğide yapıyo
bana 3 buçuk aydan sonra elevit diye vitamin ve bir tanede demir kan hapı verdi doktorum şu an 3 ilaç içiyorum .1 vitamin 1 kan demir ve 1 tanede balık yağı içeren bir ialç içiyorum balık yemediğimden dolayı.
ama senin şu ana erkan tatlım 3 buçuk 4 aydan sonra başlanıyo bu vitaminlere.
beryalokadar çok düşününce unuttum komik dimi
hatırlmaya çalış canım .
mutlaka gelir aklına .
kıslar bengeldımdene oluyoı hortlak mortlak
hoşgeldin canım nasılsın
GÜNAYDINNN Güzelll Bayanlarrrrrrrrrr :lepi:
ben geldimm hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
hoşgeldin nasılsın şeker

canikom nasılsın bakalım hoşgeldin .
gel bakim nohutum öpsün seni dudaktan ŞenizŞenizŞeniz

canımcım ne olsun aynı işteyimm çalışıyorumm

senin nohutun neyapıyor nasıl?? gamyoncuiremsu

amaaaan asmıcam attım yaataak odasına aksam benim adam asar gerci oda sevmez...

iiyim ama dedgim gibi karma karısıgım.. öle akıyo mesajlar önümde....:bbo::çok üzgünüm:

hoşgeldin canım .
inşallah hamile kalmışsındır.

evet olabilir canım çalışmalara devam edin bu hafta

nekadar hızlı bir insanım puanlar mesajlar hızla yükseliyor arkadaslar rep verebildiklerimi repledim chen,AYSEN74,nilayııım vs...

yannız anlayamadıgım konu ben nasıl kim rep vermiş anlıycam....:uhm:

benim bildiğim kanda belli bir orana ulaşınca ultrasonda bakıyor drlar keseyi görmek için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…