Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet canım bugünün sondakika haberi verdi konyatv de

Canım bak kendin diyorsun gözlemliyorum diye bu kadın salmış dışarı gözleme tenezzülünde bulunmamış ne diyim ben şimdi buna :1no2:

ınŞallah canlarım ya hayırlısı perŞembeye randevu aldım bakalım nolcak nedıcek doktor

ayıpsın çay sana feda olsunn

Nİlayımm nereye gÜlÜm....
nilay kızdı yaaa galibaa.. sen nasısın komşucumkaydirigubbakcemile5

pek sıkı çalıştıgımı söleyemicem canım adt bittikten iki sonra başladık bir hafta surdu ama iki gundur tık yok bizde benim mide bulantım olmaya başladı dr görünmek istiyom neyin nesi die ilişki sırasındada oluyo yumurtlama haftasında da oluyo yani adt bitiyo on gun sonra mide bulantım oluyo arada bazen afedersiniz çıkarcak gibi oluyom randevu alırsam gidip görüneceğim tatlım bugun başlarız tekrar çalışmalara ama ben artık inanın dusunmuyom kafamda bebek yok olmuyo derdide yok yumurtlama haftasıymıs adt gunuymus beklemek hesaplamak yok yani artık oluruna bıraktım hayırlısı

Verdim sanada canım güle güle kullan....vereliniortak

bazen benimde ağrıyor dediğin gibi damarlar çıkıyor şişiyor demekki o zaman yapıcan benim adamda şaşıracak bizim hanımkudurmuş diye:)hayırlısı olsun bakalım allahın yazgısı

İklimcimmmm
yanlış bişemi dedim kız bacım ben acemi çaylak ne edeyim yetişemiyorum okumaya bile bırak cvp vermeyi:roflol:

ne o kız oyun oynamak mı istedi canınn

ben çıkıyorum size iyi sohbetlerrr
ne oldu sana yaaa neye küstün bakayımmm

Yönetime diyelimde bize bir sohpet odası açsınlar böyle yetişemiyorum ambale oluyorum:1shok:
evet çok iyi olur vallahiii

selam kızlar kırmısı kart gördüm ama olsun mutluyum çünkü çatlatma iğnesi olacağım umutlar bu aya artık :ecrin_bebek:
canım bneimm ben bu ay senden ve iklimden çok umutluydum yaaa hadi hayırlısı inşallah iyne vurunca hamiş kalırsın cnaım üzülme

canım benim ben albüm yapmaya alıştım ama olmadı burdan bi deinyim profildeki benim kızım 3 4 aylıktı
ayyy yerim ben onu yaaa çok tatlı ben onu intarnetten felan buldun sanıyordum çok tatlı şimdiki halinide koy amaa
ayıpsın çay sana feda olsunn

nilay kızdı yaaa galibaa.. sen nasısın komşucumkaydirigubbakcemile5
saol canım bernimmm

selam kızlar kırmısı kart gördüm ama olsun mutluyum çünkü çatlatma iğnesi olacağım umutlar bu aya artık :ecrin_bebek:

üzülme tabi hadi bi kalk dumtek tek yap bi oyna göbek at stresini geride bırak benim arkadaşımada bu yakışır ancak hihoyyyt

küstüm küstüm işte :asigim:

Canım bak kendin diyorsun gözlemliyorum diye bu kadın salmış dışarı gözleme tenezzülünde bulunmamış ne diyim ben şimdi buna :1no2:

Tabii çocuğu öyle saldım çayıra mevlam kayıra olmaz gerçi olanlarda var bizim yan apartmanda bi çocuk var 6 yaşında ortalarda dolanır durur anne baba evde napıyorsa çocuk nasıl tehlikeli işler yapıyor ama maşallah bişeyde olmuyor. Kadını bi görsen rüküşüm burnundan kıl aldırmaz havadanda geçilmez. Kendini ne sanıyosa teyzemin kızı diyor sen bu çocuğun peşinden koş ilgilen bak o çocuk seninkinden dahada iyi okur ananın peşindende ayrılmaz diyor. Ama bu annelik koruyuculuk genelde doğada var mümkün değil hızlı koşsa ödüm kopuyor yola fırlıycak diye

Kızlar ben bİ yemek yapam bana kolay gelsİn mİ
gelsiiiinnn mis mis yemekler yap
İklimcimmmm
yanlış bişemi dedim kız bacım ben acemi çaylak ne edeyim yetişemiyorum okumaya bile bırak cvp vermeyi:roflol:
yoo cnm bende yetişemiyom valla

yokcanm işler çok yoğunlaştıı.ve kimse beni görmüyorrrr küstümmm

nilaaayyyyy senin burcunn nee çok alıngansın:mymeka:

ayyy yerim ben onu yaaa çok tatlı ben onu intarnetten felan buldun sanıyordum çok tatlı şimdiki halinide koy amaa

saol teyzesi çok tatlıdır benim kızım çok uslu bir bebekti ama çok hereketliydi uykumdan hiç olmadım bebekken

şimdiki hali telefonmda var canım pcde yok fotoraf makinamızı düşürdü kırdı kızım o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…