Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoş geldin canım

neslihan cnm ben seni goruyorum da da nasilsin

ben görüyorum seniiii :eek:

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt ben buradayım güzelim..

selam güzelim hoşgeldin..nasılsın?

HOŞBULDUM KIZLAR...2 SAATLİĞİNE GİTTİM GELDİM...SİZLER NE YAPIYORSUNUZ.. Şeniz.

hg sevgii... bebişin ve sen nasılsın?

saol cnm iiyiyim bebişte ii yeni doktordan geldim maşallah iyice şekillenmiş kolları bacakları durmuyo yerinde hareketli yavrum benim maşallah çok ii teyzesi...11 haftalık görünüo 3 gün ileride dedi doktor amcası 2 hafta sonra ikil test için gidecez bakalım canım sen nasılsın bebiş nasıl terim onu ben

GÜle gÜle hakcacım...

HoŞgeldın rÜfeydacıĞım...

Tmm hakcacıĞım kendıne ıı bak...
ı

saol cnm iiyiyim bebişte ii yeni doktordan geldim maşallah iyice şekillenmiş kolları bacakları durmuyo yerinde hareketli yavrum benim maşallah çok ii teyzesi...11 haftalık görünüo 3 gün ileride dedi doktor amcası 2 hafta sonra ikil test için gidecez bakalım canım sen nasılsın bebiş nasıl terim onu ben

maaşallah maaşallah canım Allah :nazar: korusun. bizde iyiyiz Allaha şükür...

şimdilik çıkıyorum görüşmek üzere...

hb canım iyiyim çok şükür sen nasılsınopuyorumnanaktan
bende iyiyim güzelim..ne olsun hafta başı ay başı..işteyiz..6 olsada evime gitsem diyorumhafta sonu temizlik yaparken canım çıktı..yorgunum valla..perşembe dr a gideceğim yarın klomen bitiyor..bu ay daha çok umutluyum..allahtan hayırlısı..ne diyeim..

KIZLAR DIŞARI ÇIKT. TEST ALACAKTIM AMA ALMADIM..BOŞUNA ŞÜPHELENıYORUM...BENDEN BıŞı OLMAZ...ADET BıLE OLAMADIMKı DR. ADET OLMASANDA YUMURTLAMA OLDUĞU SÜRECE HAMıLE OLABıLıRSıN DEDı...AMA BEN 2 SENEDıR KORUNMUYORUM...ADET DE OLMUYORUM OLSAMDA ıLAÇLA ODA 2-3 DAMLA GELıYOR OKADAR...BıTKıSEK ÇAYLARA BAŞLADIMM 15 GÜN BıTTı AKTARCI 15 GÜNDE ETKıSıN GÖSTERıR DEDı ONDADA BıŞı OLMUYORR.... mafoldumben

akşamları yogunumda biraz:)

hb.. kızlar nasılsınızzzzzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hakcacım ben geldim sen gidiyon:sm_confused:

evet canım yaaaa hg nasılsın? zaten uzun zamandır görüşemiyorduk ama çıkmam lazım. kendine iyi bak. gürüşmek dileğiyle:1hug:

esimi bekliyom 6 da gelsinde disciye gidelim gecen disim kırılmıstıya onu takcak disci giyinmeye baslim yazamasam kızmayın kızlar

AMıN ABYOSUN...AMıN CNM...RABBıM SANA VE BEBEK ıSTEYEN HERKESE TEZ ZAMANDA HAYIRLI BEBıŞLER VERSıN...DEMıN BANKAYA GıTTıM GELDıM..BıR ARKADAŞ HAMıLE 8 AYLIK KARNINA ELLEDıM ELıNı AYAĞINI ATTI BANA YEMıN EDERıM.. HıSSETTıM..NE GÜSEL BıR DUYGU BıZDE TADABıLECEK MıYıZ.... mirmirmirmir

X